Dasma në 60 sekonda/ Afërdita Dreshaj publikon filmin e dashurisë!

Rreth një muaj më parë, këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj i ka thënë “PO” bashkëshortit të saj, në një ceremoni buzë detit në Miami. Afërdita dhe Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, në 29 qershor të këtij viti.

Megjithëse Afërdita ka postuar shumë foto nga dita e saj më e bukur e jetës, pak orë më parë, ajo ka ndarë me fansat një videoklip të shkurtër të martesës.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 20 prill 2019

 

Thank You @albapro for making my day shine brighter…

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Në video do të shihni momentet më të bukura të dasmës së Afërditës. Që nga veshja e fustanit të bardhë, e deri te betimet e martesës./K.C/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.