Dasma mbretërore/ Ja ushqimet e preferuar të Meghan, që do të jenë pjesë e banketit mbretëror!

Ka filluar numërimi mbrapsht për dasmën mbretërore, mes princit Harry dhe Meghan Markle. Për të gjithë ju kuriozët  e dasmës së çiftit të viti, Harry-Meghan, ne të dritare.net sjellim për ju menynë e ushqimeve që do të konsumohen në banketin e dasmës mbretërore. Ka qenë vetë Meghan ajo që ka zgjedhur menynë për dasmën e saj, duke qenë se janë edhe disa nga ushqimet e saj të preferuara. Ja pra dritare.net sjell për ju ushqimet që do të konsumohen në banketin e dasmës mbretërore, më 19 maj.

LEXO DHE :  Video/ Filmohet nga afër peshkaqeni i bardhë, më i madhi në planet

Për më shumë ndiqni fotogalerinë më poshtë, që dritare.net sjell për ju./ Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.