Dasma mbretërore/ Fotot më të bukura nga martesa e princeshë Eugenias me Jack Brooksbank

Dritare.net ju sjell disa nga foto më të bukura të dasmës mbretërore. Si u vesh nusja, princeshë Eugenia, si u veshën të ftuarit, momente nga ceremonia e martesës së Eugenias me Jack Brooksbank, dhe gjithçka nga dasma, i gjeni në fotogalerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Protesta/ Kryemadhi: U hodh lëndë kimike, kam vjellur gjithë natën


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.