Dasma e Sarës dhe Ledionit, gati!

Sara dhe Ledioni do te martohen javën e parë të gushtit.

Jo ne Tiranë sigurisht, ne Como, aty ku martohen vipat, informon dritare.net.

Ftesat janë shpërndarë, fustani eshtë gjetur, të ftuarit kanë dilemat ë fundit për veshjen dhe tashme dasma e ciftit te Topit është sekret publik.

LEXO DHE :  Ja çfarë ka bërë Bahar e "Diamante dhe Dashuri"!

Të gjithë mezi po presin ceremoninë, por më shumë i vogli London.

Pse ka më shume qejf se të shkosh ne dasmën e mamit dhe babit? S’e kane të gjithe këtë fat./dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.