Dasara thumboi Encën, shihni çfarë i bën motra e saj!

Gjatë emisionit të saj radiofonik, Dasara Karaiskaj ka bërë një deklaratë thumbuese për Encën, duke marrë shkas nga një postim i bërë nga vetë këngëtarja. Në një postim në instastory, Enca shprehej; “Pussy aq i mirë sa thërras emrin tim gjatë seksit”.

Kjo gjë ka bërë që Dasara të reagojë ndaj Encës duke thënë se : “Enca ka bërë një deklaratë që i ka çuditur të gjithë. ‘Gjatë seksit unë thërras emrin tim’ thotë Enca. Pra, e keni parasysh atë mikun mashkullor i themi ‘Genci’, tani asaj mikeshës femërore nuk do t’i themi më ‘pjeshka’, por do t’i themi ‘Enca’. Por duhet të jetë e kolme ajo, e kështu, buçko domethënë që ta thërrasim ‘Enca’. Ka nxjerrë në Instastory pa pikën e turpit ‘Pussy so good’, që në shqip do të thotë ‘Pjeshka është shumë e mirë.”

Ndërkohë që Enca nuk ka reaguar fare nga deklarata e Dasarës, ajo që ka reagur kundër saj ka qenë motra e këngëtares, Uindi duke u shprehur me ironi:

LEXO DHE :  Plane për fundjavë? Si do të jetë moti të shtunën!

“Ndërsa kur ta kemi pjeshkën e vyshkur do ta thërrasim Dasara.”/K.Ç/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.