Çmenden njerëzit në Angli, presin 9 orë për të blerë një lodër për fëmijë

Mijëra familje në Britani të Madhe kanë pritur me orë të tëra para dyqaneve për të blerë një lodër mjaft popullore për fëmijët, që kushton deri në 50 paund.

Familjet jashtë dyqanit në Meadowhall, Sheffield, thuhet se kanë pritur prej nëntë orësh dhe jashtë dyqanit situata ka qenë mjaft e tensionuar.

LEXO DHE :  Pranvera është shumë pranë, ja disa nga trendet e fundit të modës!

 

“Ishte një çmenduri e plotë. Nuk do të habitem nëse ka pasur disa trazira për  këtë sot.”-ka thënë një qytetare.

Shitësi me pakicë ka hapur më shumë se 400 dyqane në të gjithë botën, që nga fillimi i saj në 1997, dhe lodra shitet masivisht./ I.M-Dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.