Çiljeta dhe portieri i Partizanit

Çiljeta ka marrë një dhuratë nga portieri i Partizanit, Alban Hoxha. Ai i ka dhuruar një bluzë me emrin e tij. Për këngëtarja e ka falenderuar duke e quajtur “lali ime” madje ajo e quan portierin më të mirë në botë.
“Ja dhurata që mora sot nga lali im Alban Hoxha. Portieri më i mirë në botë. I preferumi im”, shkruan Çiljeta.

LEXO DHE :  I ati i Dua Lipës rrëmben vëmendjen e të gjithëve në Brit Awards!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.