Cilat janë shoqet e ministres Manastirliu!

Ogerta Manastirliu është ministre e një prej institucioneve më të rëndësishme të qeverisë Rama, që mbulon jo vetem shendetësinë, por edhe mireqenien sociale.

Ndonëse në korrik ajo prodhon më shume lajme se cdo ministri, duke qenë se është gjithë kohën në lëvizje, duke inspektuar rikonstruksione spitalesh, apo qendrat shëndetësore në gjithë pikat turistike në Shqipëri.

Dhe kjo jo vetem gjithe javen, por edhe të dielën.

LEXO DHE :  Ja ngjarja e 2017, kur Vjollca Arapi akuzonte edhe Jurgen Kurtin, për vrasjen e bashkëshortit!

Dhe si zakonisht të dielave, ka me vetë dy shoqe ne inspektimin në veri të vendit.

” Po që kam dy shoqe super une…” – shkruan Manastirkiu në postimin që shoqëron foton ku ka dalë me dy vajzat e saj, që pak nga pak po e arrijnë mami Ogerten./dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.