Chrissy Teigen sjell në jetë fëmijën e dytë!

Chrissy Teigen dhe burri i saj John Legend janë shumë të lumtur, pasi fëmija i tyre i dytë erdhi në jetë dhe madje pak herët.

Nëna 32-vjeçare lindi një djalë të shëndetshëm mëngjesin e sotëm dhe e zbuloi lajmin e gëzueshëm  nëpërmjet llogarisë së saj personale në Twitter, ku ajo është shumë aktive.

“Dikush është këtu”, shkruante Chrissy


Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend prisnin për të takuar djalin e tyre të vogël në qershor, ata u befasuan që djali i tyre lindi para kohe, por çdo gjë shkoi shumë mirë.

LEXO DHE :  6 vite nga tragjedia ku humbën jetën 13 vajza në Himarë

Çifti i famshëm kanë edhe një vajzë, Luna, e cila tani është dy vjeç./D.M-Dritare.net

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*