Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!

Kannë përfunduar 6 takimet , e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Në këtë takime, nuk kanë munguar as surprizat.

Kështu, Barcelona ka fituar 4:0 ndaj PSV, Inter ka mposhtur 2:1 Tottenhamin e Anglisë, Liveruli ka mundur PSG me rezultatin 3:2./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Policët ndihen keq nga gazi lotsjellës, ulen në shkallë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.