Champions League/ Ja të gjitha rezultatet e ndeshjeve!

Janë mbyllur tanimë ndeshjet e mbrëmjes së sotme të vlefshme për Champions League.

Supersfida Inter-Barcelona është ndarë me rezultatin e barabartë 1:1.

Golat erdhën vetëm në minutat e fundit, ishte Malkolm ai i cili zhbllokoi sfidën në minutën e 83-të, por vetëm 4 minuta më pas, Ikardi barazoi pas një topi të mbetur në zonën e Barçës. Gjithsesi, me këtë barazim, spanjollët mbeten të parët në grup, me 10 pikë, e Interi ndjek me 7.

LEXO DHE :  Demonstrimi i sotëm, si një ofertë cinike

Të gjitha rezultatet:

Porto-Lokomotiv Moskë 4-1

(Herrera 2′, Marega 42′, Korona 67′, Otavio 93′ / Farfan 59′)

Shalke-Gallatasarai 2-0

(Burgstaler 4′, Uth 57′)

Totenhem-PSV 2-1

(De Jong 2′, Kejn 78′ ,89′)

Atletiko Madrid-Dortmund 2-0

(Saul 33′, Grizman 80′)

Napoli-PSG 1-1

(Insinje 63′ pen / Bernat 45+2′)

Inter-Barcelona 1-1

(Ikardi 87′ / Malkolm 83′)/ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.