Çfarë gabimi qesharak nga Muslera, Franca shënon përsëri

Kombëtarja e Francës ka shënuar edhe golin e dytë ndaj kombëtares së Uruguait. Golin e dytë në këtë përballje e ka shënuar sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, shkruan dritare.net

Griezmann ka shënuar gol në minutën e 60 të takimit.  Portieri i Uruguait, Muslera nuk ka arritur të ndal goditjen e fortë të Griezmannit, goditje e cila ishte qendrore.

LEXO DHE :  Ambasadori austriak për opozitën aktuale: Shpërdoroi një mundësi të mirë

Rezultati aktual i takimit është 0-2.

Ja goli https://streamja.com/M4bM

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.