Çështja Xhafaj/ PD lajmëron konferencë të jashtëzakonshme për shtyp

Partia Demokratike ka lajmëruar se në orën 13 e 30 do të zhvillojë  një konferencë për shtyp.

Mësohet se opozita do të publikojë të tjera prova në lidhje me çështjen Xhafaj.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot!

Gjatë fjalës së tij në parlament kreu i PD-së Lulzim Basha tha se gjatë ditës së sotme do të zbulohet struktura mafioze e shtetit, duke ju referuar çështjes Xhafaj.V.D/dritare.net.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.