Zgjedhjet në Kavajë PD kalon në avantazh ndaj PS

Qershor 27, 2017 0

Numërimi i kutive të votimit për Bashkinë Kavajë po shkon drejt fundit. Deri më tani janë numëruar 70 kuti votimi dhe kanë mbetur edhe 14 të tjera. Deri tani Dorjan Murataj i PS-së 9334 vota,

Ngjela: Do të ketë koalicion Rama-Meta

Qershor 27, 2017 0

Avokati Spartak Ngjela në studion Zgjedhje 2017, Vizion Plus me gazetaren Rudina Xhunga paralajmëron një bashkëpunim midis LSI dhe PS. “Mbas disa muajsh, do të ketë surprizë dhe ajo është rikthimi i LSI-së në koalicion

Reagon ashpër Topalli: Basha hileqar, po asgjëson PD

Qershor 27, 2017 0

Ish-kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli ka reaguar ashpër në një status në facebook, mbi qëndrimin e Bashës për zgjedhjet, dhe ngrirjen e funksioneve të tij brenda PD. Topalli kërkon dorëheqjen e parevokueshme të Bashës në

1 2 3 61