Horoskopi i datës 4 prill 2018

April 4, 2018 0

Dashi Sot Merkuri do ju beje te mos reflektoni para se te veproni dhe mund te bëni gabime. Sido qe te jete situata ne jetën tuaj nuk duhet kurrsesi te ecni symbyllur dhe me besim

Vendet që duhet të vizitohen në muajin Prill

April 3, 2018 0

Nëse jeni mërzitur nga vendet e ftohta dhe dëshironi të jeni larg monotonisë së qytetit ku jetoni, vendet më të mira për të udhëtuar dhe që në muajin prill janë të përshtatshme për të pushuar.

Vajza, ja sjelljet që ju bëjnë më tërheqëse!

April 3, 2018 0

Të jesh atraktive nuk do të thotë të kombinosh bukur rrobat me risitë e fundit të kozmetikës apo të kesh bukuri natyrale dhe përsosmëri në format trupore. Në shoqërinë ku ne jetojmë ka gjëra të

1 76 77 78 79 80 85