Alketa Vejsiu, pas super spektaklit, drejt Afrikës!

June 19, 2018 0

Alketa Vejsiu, moderatore, producente , dhe sipërmarrëse shumë e suksesshme. Super spektakli “Në kurthin e Piter Pan”, i cili rrëmbeu zemrat e gjithë publikut shqiptar me pyetjet thumbuese, por dhe shumë të bukura të fëmijëve,

Lace bra, aksesori i duhur për veshje të bukura!

June 19, 2018 0

Ekzistojnë disa aksesorë të cilat janë shumë të nevojshëm në garderobën tonë. Mund të quhen edhe si aksesorët “shpëtimtar”, pasi në shumicën e rasteve na ndihmojnë kur hasim vështirësi në disa veshje. Si do ta

Foto/ Shikoni si objektet janë transformuar në art!

June 19, 2018 0

Kur një mendje krijuese sheh diçka, kur e prek atë, e kthehetn në art. Një artist i rrugëve, i ka transformuar gjërat e zakonshme, të mërzitshme në një art vërtet interesant. Diritare.net dëshiron të ndajë

Ana Lika, pozon topless në ballkonin e saj!

June 19, 2018 0

Aktorja bukuroshe Ana Lika, është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar, për shkak se ajo është një vajzë pa komplekse dhe flet pa dorashka. Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit e saj

Vritet reperi i njohur, vipat shqiptarë në zi!

June 19, 2018 0

Ditën e djeshme ka humbur jetën reperi Jahseh Dwayne Onfroy, i njohur si XXXTentacion. Ai u gjet i pa jetë në makinën e tij, pasi ishte qëlluar me armë zjarri. Vdekja e reperit 20-vjecar ka

17 ushqime që reduktojnë plakjen

June 19, 2018 0

Nëse sytë janë dritarja për shpirtin tuaj, atëherë lëkura është dritarja e shëndetit tuaj. Lëkura juaj pasqyron atë çfarë ju hani, prandaj është e nevojshme që të keni kujdes me ushqimet që konsumoni. Dritare.net ju

Olti Curri tregon sa e ka rrogën!

June 19, 2018 1

Blogeri i njohur, Olti Curri, ditën e sotme ka bërë një intervistë në Instagram bashkë me ndjekësit e tij. Siç e dimë Olti është një opinionist pa komplekse dhe i është përgjigjur të gjitha pyetjeve

1 76 77 78 79 80 207