Klea Huta xheloze për Elgitin, se ndan me asnjë

August 17, 2018 0

Moderatorja Klea Hute prej kohësh është në një lidhje të bërë publike me kantautorin Elgit Doda. Në çdo foto të tyre ata duken dashuruar më njëri- tjetrin dhe tepër të lumtur. Gjithmonë Klea në intervista

Dua Lipa ka një premtim për Turqinë!

August 17, 2018 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa organizoi një koncert në Turqi dy ditë më parë. Dritare.net informon se ajo është pritur nga fansa të shumtë atje dhe kjo e ka bërë të lumtur. Koncerti i

Ja kush janë dy femrat që admiron Bella Hadid!

August 17, 2018 0

Top modelja me famë botërore Bella Hadid ka treguar dy femrat që ajo i admiron dhe i ka idhujt e saj. Dritare.net informon se ajo ka dhënë një intervistë për një revistë amerikane dhe është

Më në formë se kurrë, Anxhela Martini pushon në Kapri

August 17, 2018 0

Pas pushimeve në Mykonos të Greqisë, modelja shqiptare, Anxhela Martini ka ndryshuar destinacion. Këtë herë, modelja ka zgjedhur si vend pushimi, Kaprin e Italisë. Përmes disa fotove mbi jahtin luksoz, Anxhela pozon me një palë

9 ushqime që po ju shkatërrojnë trupin!

August 17, 2018 0

Kur zgjidhni ushqimet në supermarket, sigurohuni që të zgjidhni te duhurat. Blini gjërat e dobishme për ju, familjen tuaj dhe ç’është më e rëndësishmja për shëndetin tuaj. Por sipas studimeve të fundit është zbuluar se,

Vajza e Vera Grabockës, kopje e së ëmës!

August 17, 2018 0

Regjisorja, Vera Grabocka njihet për hijeshinë, bukurinë, elegancën, madje edhe mosha e tradhton, pasi ajo duket shumë më e re. Por çfarë mund të themi edhe për vajzën e regjisores? Të dyja janë si dy

Po ju çfarë formë keni? Ja ç’duhet të vishni!

August 17, 2018 0

Vithet dhe beli i gruas karakterizohet në 4 forma të ndryshme. Kjo në varësi të pozicionit të kockave dhe legenit. Po ju çfarë formë vithesh, apo beli keni? Epo dritare.net ka sjellë për ju veshjen

Këto 10 ushqime parandalojnë kancerin e gjirit!

August 17, 2018 0

Kanceri i gjirit është një ndër të shumtët që prek femrat, por jo vetwm. Ekzistojnë edhe disa superushqime të cilat e luftojnë ose parandalojnë kancerin e gjirit. Dhe dritare.net i ka sjellë për ju. Vaji

Çfarë dite keni lindur? Ja ç’thotë për ju!

August 17, 2018 0

A e keni menduar ndonjëherë se çfarë dita e lindjes suaj thotë për ju dhe personalitetin tuaj? Epo sigurisht që jo. Ne e dimë dhe do t’jua themi edhe juve. Ditët e javës janë vendosur

1 2 3 4 5 204