Këto janë shoqet më të famshme të Hollivudit!

Prill 19, 2018 0

Njerëzit shpesh thonë se marrëdhëniet nën shkëlqimin e dritave nuk zgjasin shumë. Por ja që disa femra të famshme kanë dëshmuar se miqësia e tyre i reziston kohës dhe se marrëdhënia e tyre është interes

7 parqet më të bukura të botës!

Prill 19, 2018 0

Parqet janë një mundësi e madhe për ata që duan të ikin nga jeta e zhurmshme dhe stresuese e qytetit. Por nëse doni ta bashkoni këtë natyrë me aktivitetin tuaj të ditës dhe në të

Ja vajza e porsalindur e Besnik Qaka!

Prill 19, 2018 0

Para katër javësh erdhi në jetë vajza e parë për këngëtarin e famshëm Besnik Qaka nga NRG Band dhe bashkëshorten e tij Lolita Begolli. Çifti i bukur i estradës ja kanë vënë emrin vajzës së

Ja ku po i kalon pushimet aktori turk!

Prill 19, 2018 0

Aktori turk I njohur për rolin e tij si Ali Asaf nga seriali “Rrahje Zemre”, Gokhan Alkan  I ka nisur këtë vit pushimet më herët. Pas përfundimit të serialit ai ka vendosur të pushojë përpara

Aktorja e re turke hedh në gjyq producentët!

Prill 19, 2018 0

Aktorja e njohur si Hazal nga seriali “Fate të Kryqëzuara”, Alina Boz ka hedhur në gjyq producentët e këtij seriali. Seriali është xhiruar nga kompania Endemol Shine në Turqi dhe ajo I ka paditur për

1 2 3 4 5 34