Horoskopi i datës 3 shtator 2018

September 2, 2018 0

Dashi Gjatë kësaj dite nuk do ndiheni shumë mirë dhe shumicën e kohës do qëndroni të fshehur. Nëse jeni në një lidhje mos e izoloni veten dhe shprehini më shumë ndjenjat që keni për partnerin.

Foto/ Këto 50 çanta do të jenë trendi i vjeshtës

September 2, 2018 0

Çantat janë një aksesor i rëndësishëm i femrave. Sigurisht tregon më shumë edhe për stilin. Tani në vjeshtë, jemi në dilemë se, çfarë çante na duhet dhe çfarë jo. Por me dritare.net kjo dilemë merr

Foto/ Meta dhe Kryemadhi për fundjavë në Qeparo

September 2, 2018 0

Pushimet në Jug të vendit janë zgjedhja e preferuar për të gjithë turistët, por jo vetëm. Edhe politikanët shqiptarë, këtë verë destinacion kryesor për pushime kanë pasur Jugun. Ndërkohë, edhe Presidenti i vendit, Ilir Meta,

11 fakte të çmendura rreth ushqimit!

September 2, 2018 0

Ushqimi përveçse është primar për nevojat tona fizike, por ushqimet japin efektet e tyre në komunikim, lehtësim të stresit dhe humorin e mirë. Në vende të ndryshme ka tradita të ndryshme të ushqimit, ashtu si

Vesa Luma poston foton e ëmbël të Lianit me babin

September 2, 2018 0

Një familje e bukur edhe e bashkuar. Kjo është përshtypja që kemi, kur shohim fotot që këngëtarja, Vesa Luma shpërndan me bashkëshortin, Big Basta dhe të birin, Lianin, në rrjete sociale. Familja prej kohësh jeton

1 25 26 27 28 29 253