Elisa Spiropali vjen me një makinë super luksoze

April 7, 2018 0

Deputetja më e re e Parlamentit shqiptar, Elisa Spiropali është fotografuar ditën e sotme nga “Panorama”, teksa po hipte në një makinë luksoze “Mercedes” tipi i fundit.   Deputetja  gjithmonë është shquar për veshjet e

18 sekrete si të bëni foto të arta!

April 7, 2018 0

Nëse mendoni se nuk mund të fotografoni mirë një pamje apo njeriut tuaj të afërt, kjo është ndoshta vetëm sepse nuk dini disa truke të thjeshta. Mësojini ato, dhe kurrë nuk do të thoni se

Foto/Kur kreativiteti nuk ka kufij!

April 7, 2018 0

Bota ka njerëz të ndryshëm, me ide dhe mendime të ndryshme. Disa i shohin gjërat sikur janë, ndërsa të tjerë vendosin imagjinatën në punë. Fotografitë që dritare.net ka sjellë për ju janë marrë nga njerëz

7 gjërat që duhet t’i pastroni shpesh në shtëpi!

April 7, 2018 0

Pastrimi i shtëpisë pas largimit të dimrit dhe ardhjes së pranverës është një ritual që të gjithë amvisat  e praktikojnë. Ju pastroni dhomat, kuzhinën, tualetin etj. Mund të keni ndryshuar sfungjerët e enëve, por kur

Ja disa mënyra si të vishni xhinset e bardha!

April 7, 2018 0

Veshja është gjeja e parë që mendojmë në mëngjes pasi zgjohemi, jemi mësuar përditë që vishemi me rroba të thjeshta dhe me ngjyrat më të zakonshme. Por, fashionistet e dinë stilin e mirë dhe herë

Dashuritë e përfunduara të aktorëve turq

April 7, 2018 0

Aktorët turq përvec lumturisë së suksesit të karrierrës së tyre, kanë edhe lumturinë e jetës. Ata kanë gjetur dashurinë e jetës së tyre. Por dashuritë e përfunduara të tyre janë tepër habitëse. Dritare.net ju sjell

Kjo markë nuk po heq dorë nga aktori turk

April 7, 2018 0

Marka e njohur e veshjeve Mavi në Turqi ka prononcuar reklamën e rradhës. Imazhi zyrtar I kësaj marke tashmë është bërë aktori I njohur si Behlul nga seriali “Dashuri e Ndaluar”, Kivanc Tatlitug. Aktori tashmë

Ja 3 arsyet pse meshkujt braktisin vajzat e mira!

April 7, 2018 0

Ne e dimë që shumë nga ju besojnë në dashuri të përjetshme. Ndonjëherë një vajzë mund të duket e përsosur dhe përsëri i dashuri mund ta braktis. Ka shumë shembuj të situatave të tilla në

Aktorja turke që po merr mësime këndimi

April 7, 2018 0

Aktorja e njohur si Zejnep nga seriali “Kuzej Gunej”  mesa duket e ka lënë për pak kohë mënjanë aktrimin. Ajo ka filluar të marrë leksione për muzikë pasi dëshiron që të jetë e mirë edhe

1 245 246 247 248 249 260