Foto/ Eva Longoria bëhet nënë, vjen në jetë Santiago

June 20, 2018 0

Eva Longoria tashmë është zyrtarisht mama! Revista “HOLA” , ka konfirmuar ekskluzivisht se ylli i “Shtëpiakeve të Dëshpëruara” ka  sjellë në  jetë  fëmijën  e saj të parë. Ajo e ka quajtur djalin Santiago Enrique Bastón.

Horoskopi i datës 20 qershor 2018

June 19, 2018 0

Dashi Gjërat që nuk do ju pëlqejnë gjatë kësaj dite do keni tendencë t’i shtyni ose t’i lini pas dore. Ky në fakt do jetë një gabim që mund të sjelle edhe konflikte. Nëse keni

Alketa Vejsiu, pas super spektaklit, drejt Afrikës!

June 19, 2018 0

Alketa Vejsiu, moderatore, producente , dhe sipërmarrëse shumë e suksesshme. Super spektakli “Në kurthin e Piter Pan”, i cili rrëmbeu zemrat e gjithë publikut shqiptar me pyetjet thumbuese, por dhe shumë të bukura të fëmijëve,

Lace bra, aksesori i duhur për veshje të bukura!

June 19, 2018 0

Ekzistojnë disa aksesorë të cilat janë shumë të nevojshëm në garderobën tonë. Mund të quhen edhe si aksesorët “shpëtimtar”, pasi në shumicën e rasteve na ndihmojnë kur hasim vështirësi në disa veshje. Si do ta

Foto/ Shikoni si objektet janë transformuar në art!

June 19, 2018 0

Kur një mendje krijuese sheh diçka, kur e prek atë, e kthehetn në art. Një artist i rrugëve, i ka transformuar gjërat e zakonshme, të mërzitshme në një art vërtet interesant. Diritare.net dëshiron të ndajë

1 2 3 4 132