Shikoni cfarë ka bërë kjo aktore turke

April 9, 2018 0

E njohur si Hulja nga seriali “Flakë Pasioni” mbrëmjen e djeshme është parë së bashku me bashkëshortin e saj duke dalë nga një kioskë që shiste bukë me qofte. Aktorja ka marrë për veten e

Ja çfarë e shkakton hipertensionin!

April 9, 2018 0

Keni rrahje të shpeshta të zemrës dhe ju duket sikur do të rrëzoheni nga momenti në moment? Atëherë ju keni hipertension. Dritare.net sjell për ju një informacion të dobishëm rreth shkaqeve të hipertensionit që do

Prapaskenat e serialeve turke

April 9, 2018 0

Serialet turke janë shumë të shikuara nga e gjithë bota dhe kanë marrë shumë sukses për realizimin e tyre. Por ajo që nuk shikohet nga njerëzit që pëlqejnë këto seriale janë prapaskenat dhe xhirimet. Prapaskenat

Bes Kallaku uron dashurinë e jetës për datëlindje

April 9, 2018 0

Këngëtarja e famshme Xhensila Myrtezaj feston sot datëlindjen. Në këtë ditë të veçantë nuk kishte si të mungonte një urim mjaft  ëmbël nga i fejuari i saj aktori Bes Kallaku. Ai ka zgjedhur fjalët më

Çifti i njohur turk do të fejohet

April 9, 2018 0

Aktori i njohur turk që njihet si Sarp nga seriali “Maral” do të fejohet. Ata janë njohur në xhirimet e serialit “Maral” dhe kanë tre vite lidhje. Lidhja e ciftit po shkon drejt fejesës dhe

Horoskopi i datës 9 prill 2018

April 8, 2018 0

Dashi Fale mjedisit yjor te ndikuar tërësisht nga Venusi kjo do jete një dite shume pozitive për te gjithë. Nëse jeni ne një lidhje është mire te flisni sa me shume dhe sa me hapur

Pashkët ortodokse/ Si u festuan në Shqipëri!

April 8, 2018 0

Pashkët janë simbol i ringjalljes së Krishtit dhe ardhjes së pranverës. Sot, me 8 prill u festuan Pashkët ortodokse, kremtimi  i së cilave ka nisur që të premtën në darkë. E premtja e madhe apo

Si e kaluan të dielën e Pashkëve Vip-at!

April 8, 2018 1

Në një ditë me diell dhe festë si kjo, në rrjetet sociale nuk mund të mungonin postimet e vipave. Disa prej tyre kanë zgjedhur natyrën për të kaluar fundjavën, e ndërsa të tjerë ka zgjedhur

1 191 192 193 194 195 208