Shakira anullon koncertin në Izrael, ja arsyeja!

May 30, 2018 0

Këngëtarja me famë botërore Shakira kishte planifikuar në qershor të këtij viti një concert në kryeqytetin e Izraelit Tel Aviv. Por me një thirrje që kryetarët e Palestinës, yjet e cmimeve Grammy si dhe duke

Blendi Fevziu drejt Top Channel

May 30, 2018 0

Blendi Fevziu duket se po shkon drejt divorcit me TV Klanin, pas 20 vjetësh bashkëpunimi. Burime të gazetës TemA bëjnë me dije se fërkimet e tij me Aleksandër Frangajn duket se janë shfaqur në disa

Idetë më të reja për mobilimin e banjave

May 30, 2018 0

Projektuesit e banjave gjithmonë vijnë me ide të reja dhe e shtyjnë më tej kreativitetin e tyre.   Disa detaje mund të bëjnë një banjë të veçantë dhe origjinale. Imagjinojeni shtëpinë tuaj të ardhshme me

Horoskopi i datës 30 maj 2018

May 29, 2018 0

Dashi Sot do jeni shumë optimistë dhe do dini t’i inkurajoni që të gjithë. Nga ana tjetër vërtet ju pëlqen që të tjerët t’iu dëgjojnë, por të njëjtën gjë bëni edhe për të tjerët. Nëse

Ja me çfarë lëngjesh mund ta zëvendësoni kafenë!

May 29, 2018 0

Ok, kafja ka veti të rëndësishme për shëndetin. Është antioksidante, ju jep energji, ul rrezikun për t’u prekur nga diabeti, apo disa lloje kancerësh etj. Por përveç këtyre ka edhe efekte negative. Kafja mund të dëmtojë

1 152 153 154 155 156 253