Horoskopi i datës 20 maj 2018

May 19, 2018 0

Dashi Sot do kaloni një ditë tejet intensive dhe përgjithësisht pozitive, por nuk do mungojnë as momentet stresuese. Nëse jeni në një lidhje duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje jetës në çift pasi po e

10 dallime të çuditshme, mes një burri dhe një gruaje

May 19, 2018 0

Biologjia dhe Psikologjia kanë demonstruar në mënyrë të përsëritur se burrat dhe gratë janë të ndryshme si në perceptimin e gjërave ashtu edhe në kryerjen e funksioneve. Ne të gjithë kemi mjaft njohuri  për këtë

Ja 13 ish të dashurat e princ Harry!

May 19, 2018 0

Epo nuk ka asgjë për t’u çuditur. Në fund të fundit ai është një princ dhe kush nuk do të donte ta kishte të dashur.  Princi Harry, gjithmonë është cilësuar si “playboy” në pallatin mbretëror,

Fotoja më qesharake e dasmës mbretërore!

May 19, 2018 0

Një nga shoqëruesit Meghan në   dasmën mbretërore pa dashje mori pozicionin e qendrës ndërsa Meghan Markle eci drejt altarit ditën sotme. Ndërsa Markle iu afrua burrit të saj të ardhshëm, Princi Harry, kamerat televizive kapën

Kate në dasmë me veshjen e njëjtë!

May 19, 2018 0

Pas dasmës madhështore së princ William me Kate, ditën e sotme një tjetër dasmë po aq madhështore. Kate Middleton gjithmonë di shumë mirë të zgjedhë së çfarë të vesh kudo që të jetë e pranishme.

Puthja e parë pas martese e çiftit mbretëror!

May 19, 2018 0

Princ Harry dhe Meghan Markle pas ceremonisë së martesës që u mbajt ditën e sotme ndanë puthjen e parë. Njerëzit brohoritën ciftin e porsamartuar për puthjen që dhanë jashtë  jashtë kishës St. George  në Windsor,

17 truke që do ju lehtësojnë jetën

May 19, 2018 0

Vetëm kur fillon dhe mendon se sa truke e hile ka në jetë, por që si dini, bëhet një listë gjigande. Dritare.net do t’ju sjellë një listë të disa këshillave të reja dhe të dobishme,

Ja çfarë i tha Princ Harry, Meghanit!

May 19, 2018 0

  Meghan Markle ka mbërritur në kishë në ceremoninë martesore me princin Harry, duke u shfaqur e mrekullueshme nën fustanin e bardhë.Meghan Markle hyri në kishën ku do të martohej me Princin Harry me një

Stresit i dështojnë planet për martesë

May 19, 2018 0

Arkimend Lushaj, i njohur ndryshe me nofkën, Stresi, para tre muajsh është fejuar me një vajzë simpatike të panjohur për publikun. Ndërkohë, Stresi ka publikuar në rrjetin e tij social “Instagram” shumë foto me të

Pas ndarjes aktorja turke bie në depresion!

May 19, 2018 0

Aktorja e njohur për rolin e saj si Sureja nga seriali “Nusja nga Stambolli”, Asli Enver ka vetëm pak kohë që është ndarë nga këngëtari turk Murat Boz. Me një lidhje prej dy vitesh e

Ja si duket Meghan Markle nuse!

May 19, 2018 0

Me mijëra njerëz janë duke ndjekur dasmën mbretërore të vitit e cila sapo ka nisur, rreth 100.000 persona janë duke ndjekur anës rrugëve dasmën mbretërore, ndërsa 1200 persona janë ftuar në oborrin e Kështjellës Windsor.

Sara dhe Lori në dasmën mbretërore

May 19, 2018 0

Në orën 12: oo, me orën britanike pritet të fillojë ceremonia martesore, mes princit Harry dhe Meghan Markle.  Ndërkohë të gjithë të ftuarit kanë mbërritur në kishën “ST Georege”. Me miliona njerëz kanë rrethuar Windsor-in.

Dalin pamjet e para të Meghan nuse!

May 19, 2018 0

Pamjet e para të nuses së vitit, Meghan Markle, kanë mbërritur teksa ka dalë nga Cliveden House Hotel duke shkuar në Windsor Castle.Nga makina mund të shihet se Markle, e cila do të vendosë kurorë

1 120 121 122 123 124 204