Sulltanesha Mihrimah ka një arsye për të gëzuar

April 2, 2018 0

Aktorja e njohur nga seriali “Sulejmani i Madhërishëm” për rolin e saj si sulltanesha Mihrimah, Pelin Karahan ka festuar dje ditën e lindjes së djalit të saj të dytë. Dritare.net informon se ajo ka festuar

7 veshje të ndryshme për këtë javë!

April 2, 2018 0

Java e re filloi, koha është ngrohur dhe ju si gjithmon nuk dini se çfarë të vishni. Ky është një problem që na streson përditë, por Dritare.net si çdo javë sjell 7 kombinime të reja

1 120 121 122 123 124 128