Si do jetë moti, e martë 24 prill

Prill 23, 2018 0

Dita e martë do të jetë me mot të bukur e me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë gjithë ditës do të kemi mot të kthjellët dhe pa vranësira. Ndërkohë, temperaturat pritet të shkojnë nga

Soni Malaj tregon si shkon me vjehrrën

Prill 23, 2018 0

E ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” më “Tv Klan” këngëtarja Soni Malaj u është përgjigjur pyetjeve të fëmije për shumë tema. Një pyetje mjaft e drejtpërdrejtë ka qenë, si shkon ajo me

7 yjet e Hollivudit që janë vegjetariane!

Prill 23, 2018 0

Për disa mishi është ushqim i pandarë nga jeta e tyre dhe shumë i nevojshëm. Ndërsa, për disa të tjerë është një zakon që ka dalë për të mirën e shëndetit. 10 gra shumë të

Foto /Shikoni kreativitetin mahnitës me hije!

Prill 23, 2018 0

Të gjithëve na ka ndodhur që me anë të hijes së dorës dhe gishtave të krijomë gjëra interesante. Por keni menduar ndonjëherë se çfarë mund të krijoni me anë të hijeve të objekteve. Dritare.net ka

Ja ku do të performojë së shpejti Era Istrefi!

Prill 23, 2018 0

Era Istrefi është një këngëtare e cila bëri sukses të madh me këngën e saj “Bon Bon”  ku ka arritur mbi 500 milionë klikime në Youtube. Sukseset e saj tashme nuk kanë fund. Këngëtarja seksi

1 2 3 38