Me kë e ka kjo Fatma, me kë e ka?

September 18, 2018 0

Fatma Haxhialiu, ka vendosur që përmes një story në instagram, të godasë tërthorazi disa kolege të saj në teelvizion. Konkretisht, Fatma ka sulmuar disa, autore programesh në vendin tonë, edhe pse nuk ka përmendur emra

Shenjat më të bukura të horoskopit? Ja cilat janë

September 18, 2018 0

Të gjithë janë të bukur, por disa kanë tipare vërtet mbresëlënëse. Zbuloni renditjen e shenjave astrologjike me mahnitëse dhe karakteristikat për secilën. Peshqit: Bukuri engjëllore Personat e shenjës së peshqve kane vetulla si të vizatuara,

Foto/ Si u veshën të famshmit në Emmy 2018

September 18, 2018 0

Është mbajtur edicioni i radhës i ndarjes së çmimeve Emmy 2018. Në këtë ceremoni, kanë marrë pjesë aktorë, regjizorë e njerëz të fasmshëm të botës së filmit dhe jo vetëm. Kompanitë e prodhimit të filmave,

Horoskopi i datës 19 shtator 2018

September 18, 2018 0

Dashi Dita e sotme duket goxha e mirë për të gjithë. Gjërat do i stabilizohen dhe shumë mosmarrëveshje do sqarohen njëherë e mirë. Nëse jeni në një lidhje sot është koha për të menduar zgjerimin

Eli Fara rrëfehet për dashurinë!

September 18, 2018 0

  Eli Fara e ftuar në emisionin e pasdites “Rudina”, ka bërë një bisedë të gjatë, kur treguar, për projektet e saj, jetën private si dhe atë të vajzës së saj.  Por Rudina i bëri

Jul Deda jep lajmin: Të gjithë te Klani

September 18, 2018 0

Kjo verë është e shoqëruar me shumë lëvizje të moderatorëve, gazetarëve dhe aktorëve, sa nga një televizion, në tjetrin. Klani ka qenë një nga televizionet që ka hapur dyert për shumë personazhe të njohur, madje

Video/Orinda Huta të pret në Klan

September 18, 2018 0

Orinda Huta do të jetë moderatorja e re e programit “Jo vetëm modë”. Ajo e ka konfirmuar zyrtarisht me anë të spotin të publikuar në Instagram.     View this post on Instagram   It’s

1 2 3 253