Shumë skena erotike, filmi që nxorri shikuesit nga salla

February 24, 2018 0

Një film i regjisores rumune Adina Pintilie ka shkaktuar shumë bujë në Berlinalen e këtij viti. Filmi titullohet “Touch Me Not” dhe përmban shumë skena erotike dhe lakuriqësi. Gjatë shfaqjes së parë të filmit eksperimental,

Këngëtarja shqiptare shfaqet tërësisht e zhveshur

February 8, 2018 0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, shpesh-herë provokon  me fotot e saj në rrjete sociale, por këtë herë Rita është shfaqur si asnjëherë më parë, tërësisht e zhveshur. Ora, ka postuar një foto në

Kim Kardashian si gjithmonë, i heq të gjitha

January 30, 2018 0

Kim Kardashian di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, dhe të komentohet gjeësisht në rrjet. Ajo së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale, duke surprizuar fansat, e duke mos lënë vend për

Po flet Ana Lika, hiqni kalamajtë nga ekrani!

January 27, 2018 0

Ana Lika e ftuar në emisionin “Pop Culture” është bërë pjesë e një loje pyetje përgjigje nga moderatori Kelvi Kadilli. Pyetësori ka qenë goxha i nxehtë, po ashtu edhe përgjigjet e Anës. Pyetjes kokainë apo

Orgazma femërore dhe burrat që s’ia kanë haberin

January 26, 2018 0

Të themi të vërtetën, pas shumë shekujve në errësirë, ku mendohej se orgazma femërore nuk ekzistonte, apo ishte një simptomë e dëlirëve psikike, tashmë rëndësia e saj është botërisht e pranueshme. Po flitet për të

1 2 3 4 5 6 75