Sa shpesh masturbohen femrat? Ja e vërteta!

April 13, 2018 0

Sa janë vajzat dhe gratë që e pranojnë publikisht se masturbohen? Me siguri më pak se meshkujt, të cilët nuk e vrasin mendjen ta pranojnë një gjë të tillë. Por një studim i fundit ka

Çfarë harbimi, zonjat angleze!

April 13, 2018 0

Ndoshta për shumë persona sot është e “premtja e mallkuar”, por jo për këto zonja në Liverpool. Në Aintree sot është “Dita e Zonjave” dhe festa është e gjitha për ato, megjithëse nuk mungojnë edhe

Dasara thumboi Encën, shihni çfarë i bën motra e saj!

April 12, 2018 0

Gjatë emisionit të saj radiofonik, Dasara Karaiskaj ka bërë një deklaratë thumbuese për Encën, duke marrë shkas nga një postim i bërë nga vetë këngëtarja. Në një postim në instastory, Enca shprehej; “Pussy aq i

Zhaklin Lekatari, një rrëfim në dritare, për seksin

April 9, 2018 0

Intervistoi Elira Kadriu Zhaklin Lekatari, themeluesja e “Tabu.al”, blogut të vetëm me përmbajtje seksuale në Shqipëri vjen në një intervistë për Dritare. net. Dritare.net: Nga mbulimi i fushës së politikës në radio në Kosovë në

Sa shpesh masturbohen femrat? Ja e vërteta!

March 29, 2018 0

Sa janë vajzat dhe gratë që e pranojnë publikisht se masturbohen? Me siguri më pak se meshkujt, të cilët nuk e vrasin mendjen ta pranojnë një gjë të tillë. Por një studim i fundit ka

99 fakte që nuk i dinit rreth seksit

March 21, 2018 0

Edukimi nuk përfundon sapo mbaron së shkuari në shkollë. Ja 100 faktet më të çmendura rreth seksit që ju mbase nuk i dinit 1 – Meshkujt që mbajnë erë më të mirë iu duken femrave

Mbesa e Nishanit del topless pas fitores së Juventusit

March 15, 2018 0

Është padyshim një ndër fëmijët më seksi të politikanëve shqiptarë, por asgjë se ndalon Beniada Nishanin të shprehet dhe të tregojë ndjenjat dhe ndjesitë që përjeton ashtu siç vetëm ajo di t’i bëjë. Mbesa seksi

1 2 3 4 5 75