Foto/ Bleona Qereti pozon sërish topless

August 10, 2018 0

Bleona Qereti është nga ato femra që thyejnë tabu, dhe nuk i ja aspak kompleks, daljet topless, si në tapetin e kuq, dhe së fundmi në një skaf teksa ndodhet për pushime. Por kësaj rradhe, Bleona

1 2 3 75