Ja kush është e dashura e Ministrit të Ekonomisë!

April 13, 2016 1

Diana Avdiu, modelja e njohur kosovare, ka arritur t’ia marrë zemrën Ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavilecit. Burime të Gazetës Express thonë se Blerandi është aq i dashuruar me Dianën, saqë e ka braktisur gruan

Marina Vjollca shtatzënë?

April 12, 2016 0

Një foto e hedhur nga moderatorja bukuroshe Marina Vjollca në profilin e saj në Instagram ditën e djeshme hapi, nëpër portale të ndryshme, një valë thashethemesh rreth mundësisë së të qenit shtatzënë. Në foto, ku

Ja çfarë gatuan Arbana, për Jonin 1 vjeç!

April 12, 2016 0

Arbana Osmani është një kuzhinjere shumë e mirë, gjë që e ka treguar me gatimet e saj. Tani ajo ka marrë edhe asistentin e vet, Jonin 1 vjeç, për ta ndihmuar. Në një foto në

Ja si e mban trupin në formë Albana!

April 12, 2016 0

Ju ndoshta mendoni se Albana ndjehet e fortë dhe vitale vetëm falë palestrës. Por gaboheni. Ajo, përveç girave dhe shtangave, ka një tjetër sekret për të mbajtur trupin në formë dhe këtë e ka ndarë

Luana vjen me këngë të re nga…

April 11, 2016 0

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca përveç botës së televizionit është shumë e përkushtuar edhe ndaj muzikës. Këtë e ka vërtetuar përmes disa këngëve dhe videoklipeve që ka realizuar solo dhe në bashkëpunim. Kënga e saj

Floriana Garo drejt martesës

April 11, 2016 0

Moderatorja e “Jo vetëm modë” ka surprizuar në një intervistë të fundit për InTV. Duke folur për jetën private, ish-miss Albania tha se martesën e sheh si diçka të afërt në jetën e saj. “Planet

Erion Veliaj do një djalë

April 10, 2016 0

Kreu i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, ka shprehur dëshirën për të patur një fëmijë, madje një djalë. I ftuar në emisionin e “Ed diell”, në “Top Channel”, kreu i bashkisë që do të transmetohet

Ja cila është vajza që zëvendësoi Floriana Garon!

April 10, 2016 0

Vajza që ka zëvendësuar Floriana Garon në zemrën e Tedit quhet Eri Xhabafti. Dje, njeriu i saj i zemrës, kishte organizuar një festë madhështore me rastin e ditëlindjes së saj. Dhjetra të ftuar kaluan në

Enca dhe Maks Haxhia kërcënojnë Arian Çanin

April 9, 2016 0

Xhaxhai i Enca Haxhias ka “kërcënuar” Arian Çanin gjatë intervistës që ai po bënte me këngëtaren në emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’. Në fakt, xhaxhai i Encës nuk është një personazh i panjohur. Bëhet

1 674 675 676 677 678 683