Për çfarë ka nevojë Alban Skënderaj?

June 28, 2016 0

Zëri i tij shpesh herë është cilësuar si zëri më i mirë shqiptar Ai tani është i martuar me një këngëtare tjetër që po ashtu vlerësohet jo vetëm në Shqipëri për zërin e saj por

Foto/ Angela Martini më në formë se kurrë

June 28, 2016 0

Angela Martini ka treguar edhe njëherë pse është një modele që kërkohet edhe në tregun ndërkombëtar. Bukuroshja ka postuar një foto në Instagram, ku ekspozon këmbët e saj seksi, derisa ngjyra e fustanit është rozë.

“Shpejtësi dhe çmenduri” për Besin e Xhensilën

June 28, 2016 0

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i Portokallisë Bes Kallaku janë zhvendosur nga Nju Jorku për në një tjetër destinacion. Çifti i dashur për publikun shqiptar po shijon momentet në ishujt Kanarie. Përveç fotove të shumta

Foto/ Dedikimi i Mc Kreshës për Lorik Canën

June 28, 2016 0

MC Kresha nuk harron miqtë e tij të vjetër. Pasi në një video Lorik Cana e kishte lutur atë që të lançonte sa më shpejt albumin e tij “Rapsodët në rap t’sotit”, MC Kresha ka

Foto/ Enca, me web-faqe personale

June 28, 2016 0

Enca Haxhiu ka vendosur që të shkojë rrugës së yjeve botërorë Kështu, ajo për t’ju qëndruar sa më afër fansave të saj ka hapur një faqe të saj personale në internet, që quhet encamusic.com. Në

Video/ Rike Roci nën tingujt e “Bow Down”

June 28, 2016 0

Ajo së fundmi ka qenë shumë e përfolur në mediat shqiptare dhe jo vetëm. Ka qenë një nga tifozet më hot të këtij ‘Euro 2016’. Vajza seksi nga Durrësi, Rike Roci, ka publikuar një video

Tuna dhe Ylli, ende nuk flasin për lidhjen e tyre

June 27, 2016 0

Këngëtarja Altuna Sejdiu – Tuna dhe këngëtari Yll Limani janë përfolur si çifti i radhës në skenën tonë Pavarësisht që lajmi është plasuar nëpër media dhe ka bërë bujën e parë mediale, ende nuk ka

Ledioni nuk ndalet, thumbon sërish Noizyn?

June 27, 2016 0

Sikur mos mjaftonte përplasja që patën mes batutash nga skena, e deklarata në media, prezantuesi i “Top Awards” duket se i ka dedikuar një tjetër thumb reperit të revoltuar që e akuzoi si homoseksual. Ledion

U tall me Getoar Selimin, kërkon falje publike

June 27, 2016 0

Kënga më e re e reperëve të “Babastars” me titull “Ajo”, u ironizua pak ditë më parë nga rivali i studios “Three Dots”, Kledi Bahiti. Ky i fundit i cili ka realizuar dhe bashkëpunimin mes

1 649 650 651 652 653 680