‘Sofia’ e re: Bëj gjithçka që më thotë Çani

April 27, 2016 0

19-vjeçarja nga Gjirokastra është ‘Sofia’ e re për Arian Çanin. Bukuroshja nga Gjirokastra tregon se si u bë pjesë e këtij programi. Edhe pse prej disa kohësh merret me modeling, ajo na rrëfen se fama

Arbana Osmani më në fund hap Facebook

April 26, 2016 0

Ajo nuk i ka dashur kurrë rrjetet sociale, por mesa duket diçka ka ndodhur që ka ndërruar mendje. Prezantuesja e njohur e Top Channel, Arbana Osmani ka hapur një adresë në Facebook, duke patur jo

Foto/ A i ka bërë buzët Ajola?

April 25, 2016 0

Në fotot e fundit që Ajola ka hedhur në Instagram, duket ndryshe në portret. Mikeshat e saj të afërta, tregojnë se sekreti i zbukurimit të zonjës së parë të kryeqytetit, janë buzët. Ajola Xoxa, ka

Çfarë i ka ndodhur Rihanës?

April 25, 2016 0

Rihanna ka qenë gjithmonë shumë e kujdesshme për linjat e trupit të saj, gjithmonë sensuale dhe tërheqëse. Por gjatë një koncertin në Vankuver, këngëtarja u shfaqe me forma të tjera në skenë, për çudinë e

Ema Andrea i bën të fala Berishës

April 25, 2016 0

Ema Andrea, ka reaguar pas sulmit të Shkëlzen Berishës, pasi ajo kritikoi babain e tij për thirrjen që iu bëri shqiptarëve të armatosen kundër qeverisë. Dje, djali i ish Kryeministrit Sali Berisha iu kundërpërgjigj sulmit

Ja çfarë i shkruan Bleonës, ish kunata!

April 24, 2016 0

Pas deklaratave bombastike të Bleonës në “Zonë e Lirë”, ku tha se kishte bërë seksin më të mirë me aktorin Van Dam dhe se për 1 mld dollarë do të martohej me këdo, ka reaguar

Ema Andrea ka një fjalë për Berishën

April 24, 2016 0

Aktorja e famshme Ema Andrea ka shfryrë kundër ish ­kryeministrit Berisha në “Facebook”, për thirrjen e këtij të fundit të enjten në Parlament për armatosje të popullatës. “Turp te kesh o Sali Berisha!! Po,po ky

Sofia lë Arjan Çanin për…

April 23, 2016 0

Të bjondes simpatike që ka shoqëruar për vite me radhë Arjan Çanin në emisionin “Zonë e Lirë”. Duket se episodi që ndodhi javën e shkuar në studio, i kushtoi vendin e punës Sofisë. Pas batutës

Zajmina tregon pse e kallëzuan në polici

April 23, 2016 0

Mediat shkruan pak ditë më parë se këngëtarja Zaimina Vasjari është nën hetim nga Policia, pas denoncimit që i është bërë nga një notere 39­ vjeçare nga Tirana, e cila pretendon se i ka dëmtuar

Ja pse Çiljeta nuk pranoi Brazilin!

April 22, 2016 0

Prej kohësh është përfolur ndarja e këngëtares së njohur të skenës shqiptare, Çiljeta, lajm të cilin e ka bërë publike edhe vetë Çiljeta, duke u shprehur se ka qenë distanca arsyeja që e ka detyruar çiftin t’i

Dua Lipa e prekur nga vdekja e Princ dhe…

April 22, 2016 0

Vdekja e këngëtarit të famshëm amerikan, Prince Rogers Nelson i njohur si Prince, ka trishtuar edhe këngëtaren shqiptare Dua Lipa, e cila e ka shfaqur dhimbjen e vet nëpërmjet një postimi në Instagram. “Sapo erdha në

Procedim penal për këngëtaren Zajmina Vasjari

April 21, 2016 0

Policia e shtetit ka nxjerrë një deklaratë ku shpjegon se ka filluar procedimi penal në ngarkim të këngëtares Zajmina Vasjari për veprën penale “Shkatërrimi i pronës” e parashikuar nga neni 150 i Kodit Penal. Sipas

1 642 643 644 645 646 654