Foto/ Shota rikthen linjat dhe shfaqet mjaft seksi

August 13, 2016 0

Ka zgjedhur edhe këtë vit, si çdo verë, të kalojë pushimet në bregdetin shqiptar. Aktorja dhe këngëtarja e njohur, Shota Baraliu, ndonëse nuk ka qenë aspak aktive në muzikë këtë vit, karrierën e ka fokusuar

Foto/ Marina Vjollca “braktis” Getoarin

August 13, 2016 0

Bukuroshja e ekraneve shqiptare, Marina Vjollca, më në fund ka vendosur që ta ‘braktisë’ të dashurin ne saj, Getoar Selimi, të paktën përkohësisht. Dhe arsyeja, që e ka detyruar prezantuesen e Procesit” të bëjë një

Foto/ Jeta e fshatit sipas Armina Mevlanit

August 13, 2016 0

Armina Mevlani ka postuar një foto në instagram me mbishkrimin “Jeta e fshatit”. Ndërkohë,  ajo vetë mban një shalqi të madh. Duket se Armina po kalon pushimet edhe në fshat./dritare.net #village life ? #bigwatermalon A photo

Foto/ Pushimet luksoze të Valbona Selimllarit në jaht

August 13, 2016 0

“Jam e mirë, prandaj njerëzit më duan! Pëlqejnë thjeshtësinë dhe jo ekstravagancën!”. Kështu është përgjigjur ish-Missi i parë i Shqipërisë, Valbona Selimllari, kur është pyetur nga gazetarët se përse vazhdon të jetë akoma kaq e

1 619 620 621 622 623 682