Nora Istrefi sjell “Sa t’kam dasht”

March 19, 2016 0

Këngëtarja e mirënjohur në trevat shqiptare Nora Istrefi, ka zgjedhur emisionin Oktapod të Turjan Hyskës, për të promovuar këngën e saj të parë, pas lindjes së vajzës. Diva e muzikës, ndërsa ka lancuar edhe klipin

Nis vera për Anxhelën

March 18, 2016 0

Ka nisur herët vera për modelen shqiptare Anxhela Martini. Ajo ka hedhur foton e saj ne Facebook me diciturën “Summer 16”/dritare.net/

Sensualja Bella Hadid

March 18, 2016 0

Motra e Gigi Hadid, ka arritur maja të larta këtë vit si modele gjatë Javës së Modës në Paris ku binte në sy protagonizmi i saj. 19-vjeçarja ka pozuar “topless” gjatë një seti fotografik për

Kim Kardashian, pa vello./Foto

March 17, 2016 0

Me 55 milion ndjekes ne Instagram, Kim Kardashian eshte nje nder grate më me influence ne boten e web-it. Megjithate, ne setin e fundit, eshte pritur keq nga New York Times, e cila e quan

Pse flasin keq për Bleonën? (Foto)

March 15, 2016 0

Sapo doli Bleona në skenën e “Your Face Sound Familiar”, të gjithë sytë u drejtuan nga fustani i stiluar nga Mirela Nurçe. Por, si gjithmonë, Bleona provokon dhe kjo është e dukshme. Këtë herë, ajo rikthen

Përplasje në “Opinion” të Blendi Fevziut

March 15, 2016 1

Në debatin e sotëm në emisionin “Opinion”, moderatori Blendi Fevziu ka trajtuar temen “Të jetosh në Tiranë”, ku merrnin pjese arkitektët Maks Velo dhe Besnik Alia, si dhe personazhe të jetës publike si Blendi Gonxhe,

Ja çfarë bën Rita Ora, kur dehet!

March 13, 2016 0

Këngëtarja britanike me origjinë shqiptare shfaqet krejt jashtë kontrollit në këto foto të publikuara në portalin anglez The Sun. Fotot janë shkrepur gjatë një feste private, ku duket qartë se Rita nuk ndahet nga gota

Noizy: Getoari si Konçita

March 12, 2016 0

Reperi i mirënjohur Noizy njofton nxjerrjen e një albumi të ri në muajin prill. Gjatë një interviste dhënë për Turjan Hyskën në emisionin Oktapod, reperi thotë se albumi do të titullohet “ZinCity” dhe do të

Shokon Zyan Malik

March 12, 2016 0

Ish këngëtari i One Direction shokon fansat e tij kur ka postuar në rrjetet sociale një foto të tatuazhit të tij më të fundit. Siç shihet edhe në foto, ai ka bërë një tatuazh në kokë me

Jonida kopjon Kimin

March 11, 2016 0

Jonida Maliqi nuk i reziston dot fustanit të Kim Kardashian. Dhe mirë bën, se i shkon shumë. Shikojeni vetë.

A po martohet Albana Osmani?

March 11, 2016 0

Albana Osmani ka shpërndarë në Instagram një foto të saj ku shihet e veshur me fustan nuseje. Albana duket shumë bukur me të bardha  dhe pyetja që të lind është nëse ka vendosur t’i japë

Alec Baldwin nuk ndalet

March 11, 2016 0

Aktori i mirënjohur amerikan Alec Baldwin së bashku me bashkëshorten e dytë, Hilaria Baldwin, nëpërmjet një postimi në Instagram lajmërojnë se janë të pritje të fëmijës së tretë. Pas Carmen, 2 vjeç, dhe Rafael, 9

1 619 620 621 622 623 625