Fundjava e Gigi Hadid dhe Zayn Malik në Napoli

April 6, 2016 0

Ata janë sot çifti më i bukur në showbiz. Modelja e njohur Gigi Hadid dhe i dashuri i saj, këngëtari Zayn Malik, kanë realizuar një set fotografik në qytetin romantik Napoli, me fotografin më të

Ardit Gjebrea: Si i shpëtova Sigurimit të Shtetit

April 6, 2016 1

Ardit Gjebrea ka ndarë me fansat në Fb,  hisorinë me shokun e tij që e shpëtoi nga Sigurimi i Shtetit. Ishte vetëm 16 vjeç kur shikonte televizionet itlaiane, e konkretisht kanalin TV, e më pas i tregonte

AIDS është në modë

April 5, 2016 0

Irritohet stilisti i famshëm i modës, Stefano Gabbana. Nëpërmjet postimit të një fotoje në Instagram, slogani i së cilës thotë “Aids është në modë”, Stefano shprehur gjithë pakënaqësinë e tij, duke ironizuar: “Kush mund të

Pse qeshi Luana?

April 3, 2016 0

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj dhe Luana Vjollca, duke qeshur me të madhe. Ka disa ditë, që Luana nxjerr në rrjetet sociale fotot e saj me kryetarin Veliaj. Sot ishte Veliaj që tregoi këtë foto,

Çiljeta dhe portieri i Partizanit

April 2, 2016 0

Çiljeta ka marrë një dhuratë nga portieri i Partizanit, Alban Hoxha. Ai i ka dhuruar një bluzë me emrin e tij. Për këngëtarja e ka falenderuar duke e quajtur “lali ime” madje ajo e quan

Armina, gati dasma me Shkëlznin

April 1, 2016 0

Bukuroshja e njohur e ekranit ka qenë këtë të premte tek “Oktapod” në Vizion Plus. E ftuar për të ndarë eksperiencat e saj si e fashionista në eventet e modës dhe jo vetëm, Armina u

Urimi i Jul Dedës për 1 prill

April 1, 2016 0

Aktori i humorit, Jul Deda, poston një mesazh shumë origjinal në Instagram. Një urim të veçantë për të gjithë përfaqësuesit e Kuvendit të Shqipërisë në këtë 1 prill: “Gëzuar 1 prillin çuna dhe goca. Kjo

Ku po shkon Arbana?

March 31, 2016 0

Arbana ndahet me të birin, Jonin, i cili sapo mbushi 1 vjeç. Nuk dihet ku po shkon, por duket se kudo po shkon e ka të vështirë pa Jonin. Siç shihet edhe nga dicitura, për

Bekim Balaj flirton me Luana Vjollcën

March 29, 2016 0

Futbollistët e Kombëtares dhe veçanërisht Bekim Balaj, kanë ‘gjuajtur’ moderatoren Luana Vjollca pas intervistës me kapitenin Lorik Cana. Moderatorja e ka pyetur Balaj sepse ai është shumë i komentuar përsa i përket historive të dashurisë

Emina Cunmulaj sjell në jetë vajzën e parë

March 29, 2016 0

Emina Cunmulaj është bërë nënë dhe pak minuta pas lindjes së vajzën së saj ajo ka postuar një foto me bebin dhe bashkëshortin. “Welcome my love Ella Faria Nazarian 7lbs 5oz and 21″ long my

1 603 604 605 606 607 611