AIDS është në modë

April 5, 2016 0

Irritohet stilisti i famshëm i modës, Stefano Gabbana. Nëpërmjet postimit të një fotoje në Instagram, slogani i së cilës thotë “Aids është në modë”, Stefano shprehur gjithë pakënaqësinë e tij, duke ironizuar: “Kush mund të

Pse qeshi Luana?

April 3, 2016 0

Kryetari i Bashkisë, Erion Veliaj dhe Luana Vjollca, duke qeshur me të madhe. Ka disa ditë, që Luana nxjerr në rrjetet sociale fotot e saj me kryetarin Veliaj. Sot ishte Veliaj që tregoi këtë foto,

Çiljeta dhe portieri i Partizanit

April 2, 2016 0

Çiljeta ka marrë një dhuratë nga portieri i Partizanit, Alban Hoxha. Ai i ka dhuruar një bluzë me emrin e tij. Për këngëtarja e ka falenderuar duke e quajtur “lali ime” madje ajo e quan

Armina, gati dasma me Shkëlznin

April 1, 2016 0

Bukuroshja e njohur e ekranit ka qenë këtë të premte tek “Oktapod” në Vizion Plus. E ftuar për të ndarë eksperiencat e saj si e fashionista në eventet e modës dhe jo vetëm, Armina u

Urimi i Jul Dedës për 1 prill

April 1, 2016 0

Aktori i humorit, Jul Deda, poston një mesazh shumë origjinal në Instagram. Një urim të veçantë për të gjithë përfaqësuesit e Kuvendit të Shqipërisë në këtë 1 prill: “Gëzuar 1 prillin çuna dhe goca. Kjo

Ku po shkon Arbana?

March 31, 2016 0

Arbana ndahet me të birin, Jonin, i cili sapo mbushi 1 vjeç. Nuk dihet ku po shkon, por duket se kudo po shkon e ka të vështirë pa Jonin. Siç shihet edhe nga dicitura, për

Bekim Balaj flirton me Luana Vjollcën

March 29, 2016 0

Futbollistët e Kombëtares dhe veçanërisht Bekim Balaj, kanë ‘gjuajtur’ moderatoren Luana Vjollca pas intervistës me kapitenin Lorik Cana. Moderatorja e ka pyetur Balaj sepse ai është shumë i komentuar përsa i përket historive të dashurisë

Emina Cunmulaj sjell në jetë vajzën e parë

March 29, 2016 0

Emina Cunmulaj është bërë nënë dhe pak minuta pas lindjes së vajzën së saj ajo ka postuar një foto me bebin dhe bashkëshortin. “Welcome my love Ella Faria Nazarian 7lbs 5oz and 21″ long my

Si duket Majlinda me tuta?

March 27, 2016 3

Majlinda Bregu është padyshim ndër politikanet më të bukura shqiptare e spikatur për veshjen dhe elegancën që ajo ka. Por edhe me tuta, ajo duket mjaft bukur. Si një e apasionuar pas modës, nuk mund t’ia

Flori la pas mesazhin, droga të vret

March 27, 2016 0

I ftuar në emisionin ‘Oxygen’, Ermal Mamaqi, në mesin e shumë pyetjeve interesante ka folur edhe për të ndjerin Dr. Flori. Duke e cilësuar si një person shumë kreativ, Mamaqi në njëfarë mënyre e ka

Ja pse i ka mbajtur mustaqet, Sabri Fejzullahu!

March 26, 2016 0

Këngëtari i mirënjohur 71- vjeçar nga Kosova, Sabri Fejzullahu, i ngacmuar nga moderatori Hyskaj, gjatë një interviste ekskluzive, për “historinë” e mustaqeve të pahequra kurrë, tregoi për herë të parë se i ka mbajtur për shkak

1 573 574 575 576 577 581