‘Ledion Liço marton Eno Popin live në emision’

Prill 21, 2016 0

“Eno Popi është martuar “live” në Top Albania Radio”, kjo është shakaja e radhës që Ledion Liço ka vendosur t’i bëjë kolegut dhe mikut të tij Eno Popi. Ndërkohë që kanë qënë duke drejtuar programin

Video/ Joleza dhe Grida

Prill 21, 2016 0

Joleza Koka, kryetare e FRESSH-it, e ftuar në emisionin “Opinion”, ka treguar sa e vështirë është të nisësh karrierën, sidomos kur e nis me sulme të vazhdueshëm, ashtu si Joleza, vetëm e vetëm se është

Si e festoi ditëlindjen Ilva Tare?

Prill 20, 2016 0

Drejtoresha e Informacionit të Ora News, Ilva Tare, festoi ditëlindjen rrethuar nga lule erëmirë dhe torta të shijshme. Zyra e saj ishte mblushur plot e përplot me lule dhe torta me batuta si: “Sot nuk

Ja pse nuk e duan Bleonën!

Prill 19, 2016 0

Stefi Prifti ka dalë në mbrojtje të vëlait pas sherrit me Bleona Qeretin në spektaklin në TV Klan. Ai ka treguar se nuk ka qenë dakord që Endri të marrë pjesënë këtë spektakël. Në mbështetje

Puthja 90.000 dollarësh e Ricky Martin

Prill 19, 2016 0

Një fanse e çmendur e Ricky Martin ka paguar një shumë marramendëse për një puthje me këngëtarin. Ajo ka paguar, as më shumë e as më pak, sesa 90,000 $. Jo, nuk është shaka. Ana

Marina dhe Saimir Tahiri bashkë në …

Prill 18, 2016 1

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, me minsitrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Nuk dihet pse janë ata bashkë në këtë foto. “Sa shkoni”, “Të bukur që

Çfarë po pret Sonila Meço?

Prill 17, 2016 0

Në një foto që ka postuar në Facebook, Sonila Meço duket duke luajtur në rërë me vajzën e saj të vogël. “Duke pritur verën, s’di kush gëzon më shumë,”- shkruan ajo në postimin që shoqëron

Foto/ Një nënë e dështuar si Madona

Prill 17, 2016 0

Djali i këngëtares së famshme Madnona, Roko Riçi është fotografuar teksa pi kanabis dhe pije alkoolike poshtë një ure, në gjendje krejtësisht të mjerueshme, ndërkohë që nëna e tij planifikon koncertin në Londër. Fotot e

Video/ Ja kë nuk refuzon Rama!

Prill 17, 2016 0

Kryeministri Edi Rama, në një intervistë 60 sekondëshe i është përgjigjur disa pyetjeve provokative. Kreu i Ekzekutivit ka thënë se për të paraja nuk do të thotë asnjë gjë, ndërsa femra që nuk mund ta refuzojë

Ja gruaja të cilës nuk i reziston dot, Edi Ndocaj!

Prill 17, 2016 0

Deputeti i njohur si kaubojsi i Parlamentit, ka shfaqur anën e tij të ndjeshme dhe romantike. Për ditëlindjen e bashkëshortes, ai ka menduar një dhuratë jo modeste, por pikërisht unazë dhe vëthë me diamantë. Përmes

Ja kush është i dashuri i Luanës!

Prill 16, 2016 0

Edhe pse nuk zbulon ende asgjë për jetën e saj private, në disa prej portaleve online, pas pyetjes “kush e shoqëron Luanën në Paris” përgjigjja ishte me mbesën e saj, Jorin. Por e vërteta duket

1 543 544 545 546 547 554