Video/Orinda Huta të pret në Klan

September 18, 2018 0

Orinda Huta do të jetë moderatorja e re e programit “Jo vetëm modë”. Ajo e ka konfirmuar zyrtarisht me anë të spotin të publikuar në Instagram.     View this post on Instagram   It’s

Veshjet më të bukura të vipave në Emmy Awards 2018!

September 18, 2018 0

Në 70-vjetorin e ndarjes së çmimeve ‘Emmy’, në Los Anxhelos, yjet e ekranit të vogël shkëlqyen me veshjet e tyre. Në këtë event, vipat na njohën me stilin, veshjet mahnitëse dhe bukurinë e tyre. Dritare.net

Starton ‘Dance With Me’, njihuni me konkurrentët

September 17, 2018 0

“Dance With Me”, spektakli i kërcimit, ka nisur këtë të hënë në Klan. Gara ka vetëm një rregull, të kërcesh.  Me regjizore Vera Grabockën dhe moderatore Alekta Vejsiun, spektakli do t’ju mbajë të lidhur pas

Vipat që çuan fëmijët, në klasë të parë!

September 17, 2018 0

Dita e sotme është shumë e veçantë për shumë fëmijë, pasi për ta nis një rrugëtim i gjatë. Zyrtarisht, sot nisi viti i ri shkollor. Dhe shumë fëmijë u ulën për herë të parë në

Publikohen fotot nga dasma e Eliza Dushkut

September 17, 2018 0

Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku një muaj më parë i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me 54-vjeçarin,  Peter Palandjian. Eliza dhe Peter zgjodhën të kurorëzohen në një ceremoni private të zhvilluar në

Rikthehet Arbana, ja superspoti në Toskana!

September 17, 2018 0

Pak minuta më parë Arbana Osmani ka publikuar spotin e ri të “Dua të të bëj të lumtur”. Nga janari do të nisë sërish transmetimin një nga programet më emocionues në ekranin e ‘Top Channel’.

1 3 4 5 6 7 683