Çfarë titulli do të trashëgojë princesha Charlotte!

August 17, 2018 0

Një ditë, por shpresojmë jo shumë shpejt, pasi duam që mbretëresha Elizabet të jetojë gjatë, princi Charles do të bëhet mbreti i Anglisë. E dini, princi Charles? Djali i madh i mbretëreshës, njeriu që vazhdimisht

Më e zjarrtë se ferri, Dua Lipa pozon me bikini

August 17, 2018 0

Dua Lipa po i shijon në maksimum pushimet në Turqi këtë verë. Ndonëse ndodhet aty për një turne muzikor, Dua  ka zgjedhur edhe të pushojë. Në disa foto të zbuluara së fundmi, Dua Lipa duket

Shuhet ikona e muzikës botërore Aretha Franklin

August 16, 2018 0

  Aretha Franklin, “mbretëresha e shpirtit”, nderoi jetë në Detroit në moshën 76 vjeçare. Këngëtarja legjendare u diagnostikua me kancer në vitin 2010 dhe njoftoi vitin e kaluar se po tërhiqej nga muzika. E njohur

Foto/ Madonna feston 60-vjetorin e lindjes

August 16, 2018 0

Madonna, Mbretëresha e Popit, siç duket për të festuar 60-vjetorin e lindjes së saj, ka zgjedhur të udhëtojë drejt ish-qytetit perandorak, Marrakech, në Marok. Këtë fakt e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një

1 2 3 4 5 651