Këto janë shoqet më të famshme të Hollivudit!

Prill 19, 2018 0

Njerëzit shpesh thonë se marrëdhëniet nën shkëlqimin e dritave nuk zgjasin shumë. Por ja që disa femra të famshme kanë dëshmuar se miqësia e tyre i reziston kohës dhe se marrëdhënia e tyre është interes

Ja vajza e porsalindur e Besnik Qaka!

Prill 19, 2018 0

Para katër javësh erdhi në jetë vajza e parë për këngëtarin e famshëm Besnik Qaka nga NRG Band dhe bashkëshorten e tij Lolita Begolli. Çifti i bukur i estradës ja kanë vënë emrin vajzës së

Ja ku po i kalon pushimet aktori turk!

Prill 19, 2018 0

Aktori turk I njohur për rolin e tij si Ali Asaf nga seriali “Rrahje Zemre”, Gokhan Alkan  I ka nisur këtë vit pushimet më herët. Pas përfundimit të serialit ai ka vendosur të pushojë përpara

Aktorja e re turke hedh në gjyq producentët!

Prill 19, 2018 0

Aktorja e njohur si Hazal nga seriali “Fate të Kryqëzuara”, Alina Boz ka hedhur në gjyq producentët e këtij seriali. Seriali është xhiruar nga kompania Endemol Shine në Turqi dhe ajo I ka paditur për

Shikoni mesazhin e Arian Çanit për Stresin!

Prill 19, 2018 0

Stresi, një këngëtar me plot surpriza. Hyri në burg për shkak se u kap duke pirë kokainë në një lokal në Tiranë, doli nga burgu si mos kishte ndodhur asgjë. Ndërsa, nesër ai do të

Ezel dështon në serialin e ri!

Prill 19, 2018 0

Aktori I njohur si Ezel nga seriali me të njëjtin emër, Kenan Imirzalioglu ka dëshuar në projektin e tij të ri. Ai sapo kishte filluar rolin e tij si sultan në serialin “Mehmet Bir Cihan

Linda Rei, del totalisht nudo në Instagram

Prill 18, 2018 0

Është pa dyshim transgjinorja më e famshme në Shqipëri , por Lin da Rei duket se nuk ka ndërmed të ndalet. Së fundmi ajo është rikthyer me fotot befasuese, duke publikuar në profilin e saj

Ja vipat që refuzuan ftesën e Ermal Mamaqit!

Prill 18, 2018 0

Intervistën me Kryeministrin Rama dhe atë me ish-kryeministrit Berisha, moderatori Ermal Mamaqi pranon se janë dy nga më të realizuarat në “Xing me Ermalin” dhe se do kishte dëshirë t’i kishte sërish në emision. I

Roza Lati i lë porosi, pastrueses, në shtëpi

Prill 18, 2018 0

Roza Lati një moderatore pa koplekse dhe shumë e zonja, na ka bërë me dije se ka punësuar një zonjë me emrin Anita që të kujdeset për shtëpinë e saj, ku ajo e quan “xhungla”.

1 2 3 4 549