Robert Berisha zgjedh kunatën e preferuar

September 24, 2018 0

Robert Berisha, bashkëshorti i Nora Istrefit e ka thënë hapur se raportet e tij me kunatën, Tuna, nuk janë të mira,dhe se ato nuk flasin me njëri-tjetrin. I pyetur mbrëmjen e sotme vë “DWM” nga

Foto/ Prezantohen koleksionet në javën e modës në Milano

September 24, 2018 0

Teksa në mbarë botës janë duke u mbajtur javët e modës edhe në Milano është mbajtur një e tillë. Shtëpitë e modës prestigjioze botërore George Armani, Nakashima,  Missoni,  Roberto Cavalli , Salvatore Ferragamo, Philipp Plein.

Pse princeshë Anne, nuk i takon njerëzit e thjeshtë!

September 24, 2018 0

Familja mbretërore ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga shumë fansa, por jo vetëm. Por kur bëjnë daljet e tyre publike, familjes mbretërore nuk i pëlqen shumë të shtrëngojë duart, të takojë qytetarët, apo fansat e

Al Pacino dashurohet në moshën 78 –vjeçare

September 24, 2018 0

Ai është lidhur tashmë me aktoren Meital Dohan, e cila mund të ishte e bija referuar moshës së re të saj. Sipas “Neë York Post”, ylli i Hollyëoodit frekuenton prej disa muajsh partneren nga  Izraelit

Ja kush është anëtari i ri i West Side Family!

September 24, 2018 0

Pas vdekjes së Dr.Florit, më 17 nëntor 2014, grupi i famshëm muzikor, West Side Family pritej  të shpërbëhej, por nuk rezultoi kështu. Përveç Landit dhe Mirit, pjesë e këtij grupi do të jetë edhe vëllai 

Njihuni me 10 gratë e famshme, që janë lezbike

September 24, 2018 0

Të jetosh pa pasur frikë nga të tjerët, të jesh guximtare që të dalësh dhe të pranosh veten si lezbike ose biseksuale, nuk është kaq e lehtë. Sepse kritikat të vijnë nga të gjitha anët.

Del video e dasmës së Sarës me Ledionin

September 23, 2018 0

Edhe pse në fillim dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços kishte pak detaje, pak foto e video, tanimë gjithçka që duhet të dimë e ka sjellë vetë Sara në një video 5 minutëshe. Buzë

Foto/ Deputetet socialiste kombinojnë veshjet në kuvend

September 23, 2018 0

Të enjten e kaluar në kuvend raportoi kryeprokuroria Arta Marku, dhe u miratua ligji për Teatrin Kombëtar. Këto dy pika mjaft të rëndësishme bënë që të gjithë deputetët e mazhorancës të jenë të pranishëm në

Fundjava e vipave në foto

September 23, 2018 0

Vera po mbaron dhe nga nesër është  lajmëruar rënie e ndjeshme e temperaturave në vend. Edhe vipat shqiptarë duket se po shijojnë fundjavën e fundit me diell e temperatura të larta. Dritare.net, ka kërkuar në

1 2 3 683