Soni Malaj tregon si shkon me vjehrrën

Prill 23, 2018 0

E ftuar në spektaklin “Në kurthin e Piter Pan” më “Tv Klan” këngëtarja Soni Malaj u është përgjigjur pyetjeve të fëmije për shumë tema. Një pyetje mjaft e drejtpërdrejtë ka qenë, si shkon ajo me

7 yjet e Hollivudit që janë vegjetariane!

Prill 23, 2018 0

Për disa mishi është ushqim i pandarë nga jeta e tyre dhe shumë i nevojshëm. Ndërsa, për disa të tjerë është një zakon që ka dalë për të mirën e shëndetit. 10 gra shumë të

Ja ku do të performojë së shpejti Era Istrefi!

Prill 23, 2018 0

Era Istrefi është një këngëtare e cila bëri sukses të madh me këngën e saj “Bon Bon”  ku ka arritur mbi 500 milionë klikime në Youtube. Sukseset e saj tashme nuk kanë fund. Këngëtarja seksi

Aktorja turke në gjendje të rëndë!

Prill 23, 2018 0

Aktorja e njohur si Shamikuqja, Turkan Soray është shtruar prej pesë ditësh në spital për shkak të gjendjes jot ë mirë shëndetësore. Ajo ndodhet në një nga spitalet e Stambollit dhe mjekët thonë se është

Vjen në jetë foshnja mbretërore, është djalë!

Prill 23, 2018 0

Cifti mbretëror I Anglisë janë bërë prindër për herë të tretë. Kate Middleton dhe princ Ëilliam kanë marrë në krahë fëmijën e tyre të tretë I cili është djalë. Fronit mbretëror u shtua edhe një

1 2 3 551