Me kë e ka kjo Fatma, me kë e ka?

September 18, 2018 0

Fatma Haxhialiu, ka vendosur që përmes një story në instagram, të godasë tërthorazi disa kolege të saj në teelvizion. Konkretisht, Fatma ka sulmuar disa, autore programesh në vendin tonë, edhe pse nuk ka përmendur emra

Foto/ Si u veshën të famshmit në Emmy 2018

September 18, 2018 0

Është mbajtur edicioni i radhës i ndarjes së çmimeve Emmy 2018. Në këtë ceremoni, kanë marrë pjesë aktorë, regjizorë e njerëz të fasmshëm të botës së filmit dhe jo vetëm. Kompanitë e prodhimit të filmave,

Eli Fara rrëfehet për dashurinë!

September 18, 2018 0

  Eli Fara e ftuar në emisionin e pasdites “Rudina”, ka bërë një bisedë të gjatë, kur treguar, për projektet e saj, jetën private si dhe atë të vajzës së saj.  Por Rudina i bëri

Jul Deda jep lajmin: Të gjithë te Klani

September 18, 2018 0

Kjo verë është e shoqëruar me shumë lëvizje të moderatorëve, gazetarëve dhe aktorëve, sa nga një televizion, në tjetrin. Klani ka qenë një nga televizionet që ka hapur dyert për shumë personazhe të njohur, madje

Video/Orinda Huta të pret në Klan

September 18, 2018 0

Orinda Huta do të jetë moderatorja e re e programit “Jo vetëm modë”. Ajo e ka konfirmuar zyrtarisht me anë të spotin të publikuar në Instagram.     View this post on Instagram   It’s

Veshjet më të bukura të vipave në Emmy Awards 2018!

September 18, 2018 0

Në 70-vjetorin e ndarjes së çmimeve ‘Emmy’, në Los Anxhelos, yjet e ekranit të vogël shkëlqyen me veshjet e tyre. Në këtë event, vipat na njohën me stilin, veshjet mahnitëse dhe bukurinë e tyre. Dritare.net

1 2 3 680