Belgët kalojnë në avantazh kundër Anglisë

July 14, 2018 0

  Ka startuar ndeshja mes Belgjikës dhe Anglisë e vlefshme për vendin e tretë dhe të katërt të kampionatit Botëror Rusia 2018. Kanë qenë belgët që kanë kaluar në avantazh në minutë ne katërt të

Kush do ta fitojë Kupën e Botës

July 13, 2018 0

Kur të gjithë mendojnë se fituesi i Kupës së Botës do të vendoset të dielën, koincidencat tregojnë se do të jetë Franca 100% fituese e titullit. Si është e mundur? Të shohim faktet. Cilët janë

Disa fakte interesante për Kupën e Botës

July 13, 2018 0

Kampionati Botëror po shkon drejt fundit dhe tanimë priten edhe dy ndeshjet e fundit. Ndeshja mes Anglisë dhe Belgjikës për vendin e 3 dhe të 4 do të luhet me 14 në orën 16:00, ndërsa

Shihni këto meme qesharake nga Botërori!

July 13, 2018 0

Kupa Botërore është një ngjarje që bashkon miliarda njerëz, në sajë të mbulimit të saj që arrin mbi 46% të popullsisë globale. Çdo 4 vjet, futbolli bëhet fokusi i vëmendjes së të gjithëve! Tifozët shprehin

1 2 3 4 5 30