Veprimi i çuditshëm i Ronaldos gjatë këndimit të himnit

June 20, 2018 0

Portugalia fitoi sot 1-0 përballë Marokut. Mediat ndërkombëtare kanë kapur një detaj interesant të Cristiano Ronaldos. Portugezi sa herë që kombëtarja e tij e këndon himnin, kthehet në anën e tij të djathtë. Dilemat kanë qenë

Spanja gjen golin, Irani i dorëzohet Diego Kostës

June 20, 2018 0

Më në fund Spanja gjen golin e avantazhit përmes Diego Kostës. U duk si autogol, por në fakt ishte sulmuesi i Ateltiko Madrid i cili shmangu me zgjuarsi dyshen e mbrojtjes të Iranit. Ndërkohë Irani,

Portugali- Marok/ Shënon Rolando, çon në avantazh skuadrën

June 20, 2018 0

Vetëm pak minuta pas fillimit të ndeshjes mes Portugalisë dhe Marokut, ylli i futbollit Cristiano Rnaldo ka kaluar skuadrën në avantazh. Ndeshja po luhet në “Luzhniki Stadium”. Aktualisht ndeshja është 1-0 me Portugalinë. V.D/Dritare.net.

Edhe pse humbës polakët dhurojnë spektakël në stadium

June 20, 2018 0

Edhe pse kanë humbur ndeshjen e parë përballë Senegalit, tifozët polakë kanë dhuruar spektakël në stadium një ditë më parë. Të entuziazmuar, plotë ngjyra dhe mjaft kreativ janë shfaqur tifozët në shkallët e stadiumit për

1 2 3 8