Si do jetë moti, e enjte 14 qershor

June 14, 2018 0

Dita e sotme do të jetë kryesisht me mot të nxehtë. Por gjatë kësaj dite do kemi edhe prezencë vranësirash. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, nuk do të mungojnë edhe reshjet e shiut me intensitet të

Si do jetë moti, e mërkurë 13 qershor

June 12, 2018 0

Dita e mërkurë do të jetë kryesisht me mot të nxehtë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në pjesën e parë të ditës do të kemi mot të kthjellët, ndërsa gjatë pjesës së dytë do të kemi

Si do jetë moti, e martë 12 qershor

June 11, 2018 0

Dita e martë do të jetë kryesisht me mot të nxehtë. Në pjesën e dytë ditës do të kemi vranësira kalimtare, ndërkohë që në zonat malore do kemi edhe reshje shiu të lokalizuara. Sa i

Si do jetë moti, e hënë 11 qershor

June 11, 2018 0

Java nis me mot të mirë dhe me diell. Dita e hënë do të jetë kryesisht me diell dhe temperatura të larta. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, megjithëse do të kemi diell thuajse në pjesën më

Si do jetë moti, e diel 10 qershor

June 9, 2018 0

Dita e diel do të jetë kryesisht me mot të vranët. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, në pjesën më të madhe të ditës, do të kemi vranësira madje edhe shira me intensitet të dobët. Ndërkohë që

Si do jetë moti, e shtunë 9 qershor

June 8, 2018 0

Dita e shtunë do të jetë kryesisht me mot të mirë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, megjithëse do të kemi diell thuajse në pjesën më të madhe të ditës, nuk do të mundojnë edhe vranësirat kalimtare.

Si do jetë moti, e enjte 7 qershor

June 6, 2018 0

Dita e enjte do të jetë kryesisht me mot të mirë. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, megjithëse do të kemi diell thuajse në pjesën më të madhe të ditës, nuk do të mungojnë edhe vranësirat kalimtare.

Si do jetë moti, e mërkurë 6 qershor

June 5, 2018 0

Dita e mërkurë parashikohet të jetë kryesisht me vranësira dhe reshja të dobëta shiu, të cilat do të përfshijnë pjesën më të madhe të vendit. Megjithëse temperaturat do të jenë me të ulëta se ditët

Si do jetë moti, e martë 5 qershor

June 4, 2018 0

Vijojnë temperaturat e larta edhe pse jemi vetëm në ditët e para të muajit qershor. Dita e martë do të jetë me diell dhe me mot të kthjellët në pjesën e parë të ditës. Sipas

Si do jetë moti, e hënë 4 qershor

June 4, 2018 0

Java nis me mot me diell edhe me temperaturat të larta. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, pjesa e parë e ditës do të jetë e kthjellët, ndërkohë që pas mesditës do të kemi shtim

1 2 3 4 5 9