Si do jetë moti, e martë 24 prill

Prill 23, 2018 0

Dita e martë do të jetë me mot të bukur e me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë gjithë ditës do të kemi mot të kthjellët dhe pa vranësira. Ndërkohë, temperaturat pritet të shkojnë nga

Si do jetë moti, e hënë 23 prill

Prill 22, 2018 0

Java do të nis me mot të bukur. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak tregojnë, se dita e hënë do jetë me mot me diell dhe pak vranësira. Sa i takon temperaturave, ato do të shkojnë

Si do jetë moti, e dielë 22 prill

Prill 22, 2018 0

Gjatë ditës së sotme moti do të jetë i ngrohtë, me vranësira fare të pakta kalimtare. Sinoptikanët shpjegojnë se temperaturat në vendet veriore varijojnë nga 8 deri 23 gradë celsius, në zonat e ulta nga

Si do jetë moti, e shtunë 21 prill

Prill 21, 2018 0

Gjatë ditës së sotme pritet të kemi mot të ngrohtë, por me vranësira. Sinoptikanët shpjegojnë, se temperaturat  nga 9 gradë në vlerat e tyre minimale në zonat malore të do të shkojnë deri në 26

Si do jetë moti, e premte 20 prill

Prill 19, 2018 0

E premtja vjen me temperatura të larta, por me vranësira të theksuara. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, shpjegojnë se gjatë kësaj dite temperaturat  do të arrijnë deri në 29 gradë në vlerat e tyre maksimale

Si do jetë moti, e enjte 19 prill

Prill 18, 2018 0

Sinoptikanët parashikojnë edhe për ditën e enjte mot me kthjellime dhe vranësira. Ndërkohë, që gjatë gjithë ditës pritet të ketë edhe reshje shiu me karakter lokal dhe intensitet të ulët thuajse në të gjithë vendin.

Si do jetë moti, e mërkurë 18 prill

Prill 17, 2018 0

Gjatë gjithë ditës së mërkurë parashikohet të kemi sërish mot të paqëndrueshëm dhe me vranësira. Reshjet e shiut me intensitet të ulët do të jenë të pranishme në të gjithë territorin e vendit. Madje gjatë

Si do jetë moti, e martë 17 prill

Prill 16, 2018 0

E marta sjell shiun, i cili pritet të zgjasë për disa ditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjithë dita e martë do të jetë më mot të vranët si dhe me reshje me intensitet

Nisin reshjet e shiut, ja kur hapet koha

Prill 16, 2018 0

Nga dita e nesërme nisin reshjet e shiut. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, reshjet e shiut, që do të përfshijnë thuajse të gjithë terrorin e vendit, do të jenë me karakter lokal. Ndërkohë, sa

Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit!

Prill 16, 2018 0

Gjatë javës së parë, kushtet atmosferike do të jenë të paqëndrueshme, duke sjellë në territor shira të përkohshme. Sipas “MeteoAlb”, shirat do të jen në formë rrebeshesh afatshkurtra, të martën dhe të mërkurën, kryesisht në

Si do jetë moti, e hënë 16 prill

Prill 15, 2018 0

Gjatë ditës së premte do të kemi një mot me vranësira dhe me reshje shiu me të karakterit lokal. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, zonat të cilat do të preken nga reshje shiu me

Si do jetë moti, e diel 15 prill

Prill 14, 2018 0

Dita e diel do të jetë me diell dhe temperaturat do të shkojnë deri në 29 gradë celsius në mesditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, gjatë ditës së diel moti do të jetë i

 Si do jetë moti, e shtunë 14 prill

Prill 13, 2018 0

Dita e shtunë do të ketë një mot të kthjellët dhe me  vranësira kalimtare. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, temperaturat ditën e shtunë do të shkojnë deri në 28 gradë celsius në vlerat e

 Ja si do të jetë moti në fundjavë

Prill 13, 2018 0

Fundjava sjell temperatura të larta, ato pritet të arrijnë në 29 gradë ditën e diel. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, e shtuna do të jetë me mot të kthjellët dhe pa vranësira, ndërkohë që

Si do jetë moti e premte, 13 prill

Prill 12, 2018 0

Gjatë ditës se premte parashikohet një mot i mirë dhe me temperatura të larta, të cilat në vlerat e tyre maksimale do të shkojnë deri në 26 gradë celsius në mesditë. Sipas sinoptikanëve të Shërbimit

1 2 3