Foto/ 23 ide për krevatet tre në një

August 5, 2018 0

Keni shtëpi të vogël dhe nuk keni hapësirë për shumë shtretër në familjen tuaj? Është koha për të larguar shqetësimet që ju kanë lodhur deri më tani. Zakonisht ndryshimet që bëhen në arredimin e shtëpive

Për një dekor unik, zbukuroni muret me pjata

August 4, 2018 0

Dekorojini muret e shtëpisë me pjata në mënyrë moderne. Dritare.net ju sjell foto, ide, kompozime, ngjyra dhe udhëzues. Në shtëpitë e ndërtuara në stilin e vjetër, si ato të gjysheve tona që kemi parë patjetër

Mobiloni shtëpinë në stilin Vintage

July 31, 2018 0

Mobilimi i shtëpisë në stilin Vintage dhe retro sot është diçka që lejon hartuesit dhe arkitektët të kënaqin klientët me krijimet dhe dizajnimet e shtëpive. Mobilimi bazuar në modën dhe trendet e së kaluarës, mbetet

Disa ide falas për të dekoruar shtëpinë!

July 29, 2018 0

Kush është ai që nuk do të ketë një shtëpi të bukur dhe të ngrohtë? Të gjithë! Epo, nëse nuk doni që thjesht t’u mbete një dëshirë, shikoni foto që ka sjellë dritare.net për ta

50 vazo dekorative për të zbukuruar shtëpinë tuaj!

July 26, 2018 0

Vazot kanë qenë gjithmonë një element i rëndësishëm i dizajnit të brendshëm. Vazot e mira janë edhe shumë funksionale, që i japin një vlerë estetike të bukur shtëpisë suaj. Dritare.net ka sjellë për ju 50

Hiqni dorë nga ngjyra klasike, jetoni me blunë

July 26, 2018 0

Keni menduar të riarredoni dhomën tuaj të gjumit? Ende nuk keni vendosur se çfarë ngjyre do t’i vendosni mobiliet tuaja. Epo këtu jeni në vendin e duhur. Dritare.net sjell për ju ngjyrën blu. Nëse ju

1 2 3 4 5 11