Bëni art me gurët në kopshtin tuaj!

August 29, 2018 0

  Që kopshti juaj të jetë i plotësuar dhe mos t’i mungojë asgjë për tu dukur bukur, nuk i mjaftojnë lulet shumëngjyrëshë, gjelbërimi apo një tavolinë me disa karrige ku ju uleni pasditeve. Nëse jeni

Disa truke për të pasur një banjë të bukur

August 25, 2018 0

Dritare. net ju sjell disa ide, truke këshilla, fotografi dhe shembuj të banjave të mobiluara, në mënyrë që ju që keni dëshirë të ndryshoni diçka në banjën tuaj të frymëzoheni. Banja është një nga dhomat

Këto 20 dizajnë meritojnë duartrokitje!

August 19, 2018 0

Në ditët e sotme, bota është plot me çudira dhe këto çudira krijohen nga vetë njerëzit. Si mendoni për një raft në formë shkalle, ose një pemë, por që është bibliotekë libri? Të çuditshme apo

Si të zbukuroni kuzhinën me lule dhe bimë aromatike

August 18, 2018 0

Blerja e bimëve të reja ose të përshtatshme për gatim është e sigurt se do të jetë një ndër ndërhyrjet më ekonomike të modernizimit. Ngjyra e gjelbër  e bimëve ndikon pozitivisht në humorin tonë dhe

Si do jetë moti, e shtunë 18 gusht

August 18, 2018 0

  Ditën e shtunë, moti parashikohet i kthjellët me alternime vranësirash në orët e mesditës dhe pasdites më tepër të theksuara në relievet malore në lindje të territorit.   Gjithashtu sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak

Foto/ Ide fantastike për minibare

August 15, 2018 0

Minibaret janë një detaj i rëndësishme për hapësirën e shtëpisë tuaj, për këtë arsye dritare.net ju sjell disa ide fantastike, sesi të arredoni sallonin me një milibar modern. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Ide fantastike, për kuzhina të vogla!

August 14, 2018 0

Nëse shtëpia juaj ka një hapësirë të vogël, dritare.net ka për ju disa ide në foto, sesi mund ta mobiloni kuzhinën tuaj. Janë ide që do e bëjnë shtëpinë të duket e organizuar mirë, dhe

1 2 3 4 11