Si do jetë moti, e mërkurë 11 korrik

July 10, 2018 0

Dita e mërkurë do të jetë e nxehtë. Sinoptikanët e Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, shpjegojnë se dita e mërkurë do të jetë me mot të kthjellët dhe vranësira do të ketë vetëm në zonat malore. Sa

Festë në stadium, Rusia shënon kalon në avantazh

July 7, 2018 0

Në minutën e 30-të Rusia ka kaluar në avantazh duke gjetur portën Kroate. Sigurisht që Krocia dëshiron të shkojë sa më lart në këtë ëndërr, ndërkohë që Rusia ndihet me e qetë pasi është në

Ja zgjidhja e duhur për të zbukuruar oborrin!

July 2, 2018 0

Nëse kopshti juaj është i vogël apo i madh ka pak rëndësi, pasi lulet do t’i japin atij një pamje të mrekullueshme. Pra mjafton që ju të keni dëshirë që oborri i shtëpisë tuaj ose

Si do jetë moti, e martë 19 qershor

June 19, 2018 0

Dita e sotme ka nisur me mot me diell. Pjesa e parë e ditës do të jetë e tillë, ndërkohë që pas mesditës sipas sinoptikanëve do të kemi shtim të vranësirave, të cilat do të

Jo thjesht një banjë, por një vend ëndrrash

June 15, 2018 0

Të gjithë dëshirojmë të kemi një shtëpi luksoze e të bukur, dhe menjëherë imagjinojnë dhomën e gjumit, ambientin e ndenjës, kopshtin e etj, por shihni si duken këto tualete. Të gjithë ju që doni të

1 2 3 7