Rama: T’i japim leje ndërtimi PD

June 19, 2018 0

Kryeministri Rama përmes një statusi në facebook ka komentuar mbledhjen e ditës së sotme të Komisionit të Medias ku po raportonte kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, dhe po diskutohej për Teatrin Kombëtar. Duke

PD: Rama të shkarkojë kryebashkiakun e Hasit

June 18, 2018 1

Partia Demokratike ka reaguar përsëri pas shpalljes “Qytetar Nderi” të Hasit, të Gafur Mazrekut, atentatorit të Azem Hajdarit. Pasi Rama deklaroi se ka kërkuar nga perfekti që të mos e firmosë vendimin, PD deklaron e

1 2 3 4 741