Milot, gruaja vret bashkëshortin

June 17, 2018 0

Një ngjarje e rëndë në familje ka ndodhur në Milot rreth orës 07:30, gruaja ka vrarë bashkëshortin me pistoletë. Menjëherë pas ngjajes, 35 vjeçarja ka tentuar të largohet, por policia ka bërë të mundur arrestimi

Shkodër/ Ndalohet grupi i trafikantëve, 6 të arrestuar

June 16, 2018 0

Policia e Shkodrës ka goditur një grup që trafikonte lëndë narkotike. Ramadan Dushaj ishte koka e grupit që kamuflonte veprimtarinë e paligjshme të tregtimit të lëndëve narkotike me aktivitet të grumbullimit dhe shitjes së produkteve

1 2 3 4 5 1,260