Vdes një nga të dëmtuarit e bomblës në Pogradec

February 7, 2016 0

Ka ndërruar jetë një prej 30 të plagosurve nga shpërthimi i një bombole gazi në një lokal në Beragozhdë të Pogradecit. Ai është Vasfi Hamolli, 52 vjeç dhe ishte mes 9 të plagosurve rëndë nga

Zjarr në Tiranë, vdes një fëmijë 4 vjeç

February 2, 2016 0

Një fëmijë 4-vjeçar u dogj i gjallë në banesë si pasojë e një zjarri të fuqishëm që ra në shtëpinë ku vogëlushi jetonte me prindërit dhe foshnjën 7 muajsh të familjes Nezha. Çifti i bashkëshortëve

Aksidenti në Itali, vdiqën të përqafuar

January 31, 2016 0

Një aksident i dyfishtë në autostradën Milano-Breshia u mori jetën tre të rinjve, ku mes tyre dhe një motër e vëlla nga Shqipëria. Antonio Ago 23 vjeç dhe Daniela Ago 21 vjeçe bashkë me italianin

1 422 423 424 425