Humbin jetën dy fëmijë në një aksident, në Kavajë

May 7, 2016 0

Të dhënat e para janë ende të pakta për rrethanat e aksidentit. Mësohet se makina drejtohej nga nëna e dy fëmijëve. Për rrethana ende të paqarta, makina është përplasur me trafikndarësen. Fatkeqësisht dy fëmijët nuk

Lokali në Tiranë/ Kamarieret edhe prostituta

May 7, 2016 0

Zbulohet lokali në Tiranë që shërbente edhe si bazë prostitucioni. Këtë radhë ishin kamarieret ato që përdoreshin si prostituta. Policia e Tiranës bën me dije se dy femra u prangosën dhe një tjetër është nën

Pse polici mohon fshehjen e armës së Elton Çiçës?

May 6, 2016 0

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg policin Alban Trimi, akuzuar se prishi provat gjatë ekzekutimit të Elton Çiçës, me të cilin ishte në tavolinë në momentin e ekzekutimit. Si provë prokuroria ka përdorur pamjet e

Mbyllen hetimet, Ksera vodhi 300 milionë lekë

May 6, 2016 0

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimin dhe dërgon për gjykim ish ministrin e Punës dhe Çështjeve Sociale, Spiro Ksera, për 4 ish ­vartës të tij dhe administratorin e një kompanie private, pasi akuzohen se kanë

Arrestohet shoferi 62-vjeçar, aksidentoi 4-vjeçaren

May 6, 2016 0

Policia e Korçës vuri në pranga një 62-vjeçar i cili akuzohet se duke drejtuar makinën ka aksidentuar një vajzë të vogël 4-vjeçare. Aksidenti ndodhi të enjten pranë gjimnazit “Preka”. Shpëtim Salihaj me makina Wolskvagen me

Ja fotot e kanabisit në Tepelenë!

May 6, 2016 0

Rreth 6 mijë kubikë me fidanë kanabis sativa u asgjësuan nga policia e Tepelenës në kufirin mes fshatit Sinanaj dhe Dorës. Lënda narkotike ishte kultivuar në dy farishte rreth 200 m larg bregut të lumit

Shpërndarësi i drogë përleshet me policin, plagosen të dy

May 6, 2016 0

Një 27-vjeçar për të cilin policia kishte informacion se dispononte lëndë narkotike, ka kundërshtuar uniformat blu gjatë momentit të ndalimit, duke u përleshur dhe duke plagosur lehtë një efektiv me një mjet prerës. Po ashtu edhe policia

1 413 414 415 416 417 432