25 vjeçaren nga Tropoja e vrau burri në Angli

February 7, 2016 0

Deputetja e Partisë Demokratike për Qarkun e Kukësit, Mimoza Preci Hajdarmataj, ka reaguar me dhimbje dhe e revoltuar për një ngjarje tragjike që ka shokuar familjen e Elidona Demirajt, e cila u vra me thikë

Vdes një nga të dëmtuarit e bomblës në Pogradec

February 7, 2016 0

Ka ndërruar jetë një prej 30 të plagosurve nga shpërthimi i një bombole gazi në një lokal në Beragozhdë të Pogradecit. Ai është Vasfi Hamolli, 52 vjeç dhe ishte mes 9 të plagosurve rëndë nga

Zjarr në Tiranë, vdes një fëmijë 4 vjeç

February 2, 2016 0

Një fëmijë 4-vjeçar u dogj i gjallë në banesë si pasojë e një zjarri të fuqishëm që ra në shtëpinë ku vogëlushi jetonte me prindërit dhe foshnjën 7 muajsh të familjes Nezha. Çifti i bashkëshortëve

1 405 406 407 408